„DocLogix“ – lyderė tarp Europos informacijos ir dokumentų valdymo sprendimų

Šiais metais „DocLogix“ buvo pripažintas kaip vienas geriausių informacijos ir dokumentų valdymo sprendimų Europoje prestižiniuose IT apdovanojimuose „European IT Excellence Awards“. Konkurse dalyvavo didelės ir vidutinės įmonės iš 25 Europos šalių. Iš viso buvo pateikta daugiau nei 200 paraiškų. Komisija atrinko geriausius sprendimus ir juos apdovanojo šventinėje ceremonijoje Londone.

Konkurse buvo vertinamas stambus, neseniai užbaigtas projektas, kurio metu dokumentų valdymo sistema „DocLogix“ buvo įdiegta LR Vidaus reikalų ministerijoje ir jai pavaldžiose įstaigose. Projektas pateko į konkurso finalą net trijose kategorijose – kaip geriausias sprendimas informacijos ir dokumentų valdymui, kaip geriausias IT sprendimas viešajame sektoriuje  ir kaip geriausias IT sprendimas vyriausybinėje institucijoje.

„Sistemos diegimas Vidaus reikalų ministerijoje buvo vienas iš stambiausių įmonės vykdytų projektų. Dokumentų valdymo sistema apjungė beveik visas ministerijai pavaldžias įstaigas, o bendras vartotojų skaičius viršija 4000. Naujoji sistema perkėlė daugelį su dokumentais susijusių procesų į elektroninę erdvę, todėl paspartėjo dokumentų derinimas, sumažėjo kaštai bei padidėjo veiklos efektyvumas.“ – kalbėjo UAB „DocLogix“ direktorius Jaroslav Gil. Kaip teigia įmonės vadovas projekto sėkmę tarptautiniame konkurse lėmė projekto mastas ir sudėtingumas, kuris yra išskirtinis ne tik Lietuvos, bet ir Europos kontekste.

Apdovanojimai „European IT Excellence Awards“ yra svarbiausias Europos mastu vykstantis konkursas, vertinantis praktiškai įgyvendintus IT projektus. „DocLogix“ jau yra dalyvavusi šiame konkurse. 2011 metais „DocLogix“ sprendimas tapo nugalėtoju informacijos valdymo kategorijoje už dokumentų valdymo sistemos įdiegimą banke „Swedbank“. 2010 metais „DocLogix“ sprendimas pateko tarp finalistų.

Komentarai
Susisiekite su mumis

Norėtumėte sužinoti kaip „DocLogix“ gali padėti Jūsų organizacijai? Susisiekite su mumis, užpildydami žemiau esančią formą.

Siekdami, kad naršymas mūsų interneto puslapiuose būtų kuo patogesnis, naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Supratau” Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite „DocLogix” Privatumo politikoje.