„DocLogix“ pripažinta viena iš dinamiškiausių kompanijų Europoje

2014 m. rugsėjo mėn. UAB „DocLogix“ pateko į prestižinių Europos verslo apdovanojimų 2014-2015 m. finalą (angl. European Business Awards, EBA). Į Europos verslo Oskarais tituluojamus apdovanojimus šiais metais pretendavo 24 000 įmonių iš 33 Europos šalių. 709 kompanijos buvo pripažintos geriausiomis savo šalyse ir dalyvaus sekančiame konkurso etape. Iš Lietuvos bendrovių į finalą pateko 10 įmonių.

„Šis, kaip ir kiti apdovanojimai yra svarbus įvertinimas mūsų įmonei. Nors, dirbame ne dėl jų. Tiek produktui, tiek jo kūrimo metodikoms bei  pačiai organizacinei ir verslo kultūrai nuolat skiriame daug dėmesio bei investicijų. Kaip rezultatą turime 35 000 lojalių vartotojų bei puikų, inovacijas kuriantį kolektyvą. Produktas platinamas 11-oje pasaulio šalių. Galiu tik pasidžiaugti, kad vien per 2013 m. mūsų komanda išaugo daugiau nei 70%. Nuolat gauname prašymus priimti naujus darbuotojus. Tai ir yra pagrindinis tikslas dėl kurio dirbame“ – teigė UAB ‚DocLogix“ direktorius Jaroslav Gil.

Pirmame Europos verslo apdovanojimų etape įmonės buvo vertinamos pagal inovatyvumą, finansinius rezultatus bei verslo etiką. Kitame etape teisėjų komisija, kurią sudaro žymūs verslininkai bei mokslininkai iš visos Europos, peržiūrės dalyvių video prisistatymus ir išrinks geriausias Europos įmones. Laimėtojai bus paskelbti 2015-ųjų pavasarį.

Europos verslo apdovanojimai vyksta jau 8-tą kartą. Apdovanojimų tikslas – skatinti geriausių verslo praktikų ir inovacijų sklaidą Europos verslo bendruomenėje. Iniciatyvą remia 7-as pagal dydį pasaulinis nepriklausomų audito, finansinės apskaitos ir konsultavimo agentūrų tinklas RSM International.

Šių metų pavasarį „DocLogix“ buvo pripažintas kaip vienas geriausių informacijos ir dokumentų valdymo sprendimų Europoje prestižiniuose IT apdovanojimuose „European IT Excellence Awards“.

Komentarai
Susisiekite su mumis

Norėtumėte sužinoti kaip „DocLogix“ gali padėti Jūsų organizacijai? Susisiekite su mumis, užpildydami žemiau esančią formą.

Siekdami, kad naršymas mūsų interneto puslapiuose būtų kuo patogesnis, naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Supratau” Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite „DocLogix” Privatumo politikoje.