„DocLogix“ sėkmingai užbaigė ambicingą projektą aviacijos įmonių grupėje „Avia Solutions Group“

Rugsėjo mėnesį UAB „DocLogix“ pabaigė dar vieną unikalų projektą, kurio metu buvo įdiegta dokumentų valdymo sistema aviacijos įmonių grupėje „Avia Solutions Group“. Vieninga sistema naudosis 20 skirtinga veikla užsiimančių grupės įmonių.

„Pasirinkome „DocLogix“, nes tai buvo išbaigtas, ne vienerius metus kuriamas ir svarbiausia nuolatos vystomas produktas. Mums, kaip įmonių grupei, svarbu turėti vieningą dokumentų valdymo sistemą, kurią galėtume naudoti visose įmonėse ir nepermokėti už tai. Labai didelį dėmesį skyrėme lankstumui ir veiksmų sekų kūrimui, nes dinamiškai ir augančiai grupei svarbu modifikuoti sistemą pagal savo poreikius ir optimizuoti veiklos procesus. Esame labai reiklus klientas, džiaugiuosi, kad su UAB „DocLogix“ dirbame kaip partneriai, tikiu, kad abi įmonės turės naudos iš tarpusavio bendradarbiavimo“, – savo mintimis apie projektą dalinosi „Avia Solutions Group“ IT vadovas Edmundas Vasonskis.

Prieš įdiegiant „DocLogix“ kompanija naudojo atviro kodo pagrindu sukurtą dokumentų valdymo sistemą, tačiau ji netenkino įmonių grupės poreikių. Pagrindiniai trūkumai buvo tai, kad sistema neturėjo visų reikalingų funkcijų, o sistemos plėtojimas buvo sudėtingas ir labai brangus. Išanalizavus rinkoje siūlomus produktus buvo pasirinkta „DocLogix“.

Projekto metu buvo įdiegta bazinė „DocLogix“ platforma su standartinėmis dokumentų ir užduočių valdymo funkcijomis ir sukonfigūruota visa eilė specifinių procesų, tokių kaip darbuotojų supažindinimas su tvarkomis, sąskaitų registravimas ir tvirtinimas, darbuotojų įdarbinimo dokumentacijos tvarkymas, atostogų prašymų teikimas ir tvirtinimas, sutarčių rengimas iš šablonų ir kt.

Kaip teigia „DocLogix“ projektų vadovas Sigitas Lukoševičius, naujoji sistema pagerins komunikaciją ir apsikeitimą dokumentais tarp skirtingų įmonių grupės viduje, padidins darbo našumą bei užtikrins efektyvesnę kontrolę. Procesų automatizavimas padės sutaupyti ne tik darbo laiką, bet ir su dokumentų apdorojimu susijusius kaštus.

Sistemą naudos daugiau nei 20 grupės įmonių. Bendras sistemos vartotojų skaičius sieks 800. Planuojama, kad per metus sistema apdoros daugiau nei 50 000 dokumentų

Apie „Avia Solutions Group“ 

„Avia Solutions Group“ – Varšuvos vertybinių popierių biržoje (WSE) listinguojama aviacijos verslo įmonių grupė, teikianti kompleksinius aviacijos paslaugų sprendimus. Grupė siūlo lėktuvų techninės priežiūros ir remonto, pilotų ir orlaivius aptarnaujančio personalo mokymo, įgulų formavimo ir nuomos, užsakomųjų skrydžių vykdymo, keleivių ir antžeminio orlaivių aptarnavimo bei aviacinių degalų tiekimo ir kitas paslaugas klientams iš viso pasaulio. Įmonių grupė turi daugiau nei 20 dukterinių kompanijų ir savo veiklą vykdo Europos, NVS šalyse bei Azijos – Ramiojo vandenyno regione. Grupėje dirba daugiau nei 1300 specialistų.

Komentarai
Susisiekite su mumis

Norėtumėte sužinoti kaip „DocLogix“ gali padėti Jūsų organizacijai? Susisiekite su mumis, užpildydami žemiau esančią formą.

Siekdami, kad naršymas mūsų interneto puslapiuose būtų kuo patogesnis, naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Supratau” Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite „DocLogix” Privatumo politikoje.