usa_flag_2

 

 

JAV
Stratis Global Business Services, Inc.

Adresas: 32014 Holopaw Trail,
Sorrento, FL 32776
Kontaktinis asmuo: Don Geddes
Tel.: +1 855 217 9090
El. paštas: dongeddes@stratisglobal.com

 151 ADVISORS
Adresas: One Rockefeller Plaza, 11th Floor,
New York, NY 10020, USA
Kontaktinis asmuo: Matthew Morookian
Tel.: +1 718 974 3953
El. paštas: matthew@151advisors.com

ca_flag_2

 

 

Kanada
Consentia Inc.

Adresas: 10045 111 Street NW,
Mezz Floor, Harley Court Building,
Edmonton, AB, Canada, T5K 2M5
Kontaktinis asmuo: Elizabeth Garbuzov
Tel.: 780.441.4545
El. paštas: elizabeth.garbuzov@consentia.com

151 ADVISORS
Adresas: One Rockefeller Plaza, 11th Floor,
New York, NY 10020, USA
Kontaktinis asmuo: Matthew Morookian
Tel.: +1 718 974 3953
El. paštas: matthew@151advisors.com

 uk

 

JK
Brite Advice Ltd
Adresas: 23 Hanover Square, London,W1S1JB
Kontaktinis asmuo: Kulvinder Reyatt
Tel.: +44(0)2070303146

El. paštas: k.reyatt@briteadvice.co.uk

Human Results Ltd
Adresas: Shifnal Road, Priorslee,
Telford Shropshire, TF2 9FT
Kontaktinis asmuo: Libby Calaby
El.paštas: libby@human-results.co.uk

 

dn_flag_4

 

 

Danija
Alna Group Nordic
Adresas: Gl. Kongevej 1.2, 1610
Copenhagen V, Denmark
Kontaktinis asmuo: Fritjof Lind
Tel.: +45 42141 0184
El. paštas: flind@alna.com

 

lv_flag_2

 

 

Latvija
Lattelecom Technology SIA
Adresas: Pērses iela 8, LV-1011, Riga, Latvia
Kontaktinis asmuo: Atis Slišāns
Tel.: +371 670 51702
El. paštas: atis.slisans@lattelecom.lv

ee_flag_2

 

 

Estija
Kontaktinis asmuo: Vitalij Petrov
Tel.: +370 66357378
El. paštas: vpetrov@doclogix.com 

 

pl_flag_2

 

 

Lenkija
Alna Business Solutions Sp. z o.o.
Adresas: Wierzbowa 9/11,
PL-00-094 Warszawa, Poland

Kontaktinis asmuo: Kasprzykowski Maciej
Tel.: +48 536213071
El. paštas: mkasprzykowski@alna.pl

 

uk_flag_2

 

 

Ukraina
БМС ТЕХНО, ООО
Adresas: ул. Ларисы Руденко, 6а
г. Киев, 02140, Ukraine

Kontaktinis asmuo: Vladyslav Pelekh
Tel.: +380 67 502 10 12
El. paštas: pvy@bmstechno.com.ua

kz_flag_2

 

 

Kazachstanas
IT Integra, ТОО
Adresas: ул. Ходжанова д. 77, офис 51,
г. Алматы, Kazakhstan
Kontaktinis asmuo: Vera Fedorchenko
Tel.: +7 727 357 34 08
El. paštas: v.fedorchenko@it-integra.kz

 

 

 

Azerbaidžanas
ULTRA Company
Adresas: 60 A.M.Juma str. AZ1075,
Baku, Azerbaijan
Kontaktinis asmuo: Samir Abdullayev
Tel.:  +994 12 449 5555
El. paštas: a.samir@ultra.az

tm_flag_2

 

 

Turkmėnistanas
Adresas:  184/35 Atamyrat Niyazov str.,
Ashgabat, Turkmenistan
Kontaktinis asmuo: Batyr Hojayev
Tel.: +99365807600
El. paštas: batyrhoja@gmail.com

mx_flag_2

 

 

Meksika
151 ADVISORS
Adresas: One Rockefeller Plaza, 11th Floor,
New York, NY 10020, USA
Kontaktinis asmuo: Matthew Morookian
Tel.: +1 718 974 3953
El. paštas: matthew@151advisors.com

 

Susisiekite su mumis

Norėtumėte sužinoti kaip „DocLogix“ gali padėti Jūsų organizacijai? Susisiekite su mumis, užpildydami žemiau esančią formą.

Mūsų partneriai visame pasaulyje
Siekdami, kad naršymas mūsų interneto puslapiuose būtų kuo patogesnis, naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Aš sutinku” Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite „DocLogix” Privatumo politikoje.