Pradėtas įgyvendinti unikalus dokumentų valdymo sistemos diegimo projektas Lietuvos teismuose

UAB „DocLogix“ pradėjo įgyvendinti unikalų projektą – dokumentų valdymo sistemos diegimą  Lietuvos teismuose. Projekto metu bus įdiegta „DocLogix“ dokumentų valdymo sistema 62-iuose įvairių instancijų teismuose visoje Lietuvoje. Naujoji sistema iš esmės pagerins Lietuvos teismų darbą, nes perkels ne procesinių dokumentų valdymą į elektroninę erdvę ir patobulins procesinių dokumentų valdymą.

Šis projektas yra didelis žingsnis į priekį tobulinant teismų darbą. Be to, projektas yra išskirtinis savo apimtimi, nes sistemą naudos visi Lietuvos teismai. UAB „DocLogix“ direktorius Jaroslav Gil mano, kad naujoji sistema pagreitins teismų procesus ir padidins veiklos efektyvumą. „Projektas yra sudėtingas ir svarbus visai Lietuvos teismų sistemai. Džiaugiamės, kad jo įgyvendinimui pasirinkta mūsų įmonė. Tai didelis pripažinimas. Rinkoje vertinama mūsų patirtis ir diegiamos inovacijos“, – teigė Jaroslav Gil.

Šiuo metu teisminių procesų koordinavimui ir kai kurių procesinių dokumentų administravimui Lietuvos teismai naudoja dar 2004 m. sukurtą informacinę sistemą „Liteko“. Naujoji „DocLogix“ pagrindu sukurta sistema veiks kartu su senąja. Įgyvendinus projektą Lietuvos teismai visus savo dokumentus (tiek procesinius, tiek ne procesinius) galės valdyti elektroniniu būdu, juos pasirašinėti el. parašu bei kontroliuoti su dokumentais susijusias užduotis. Didelis dėmesys bus skirtas informacijos saugumui, teismų dokumentai turi būti apsaugoti nuo praradimo, sugadinimo ar neteisėto atskleidimo. Siekiant užtikrinti patogų darbą, „DocLogix“ sistema bus integruota su kitomis vidinėmis ir išorinėmis informacijos sistemomis.

Projektas pradėtas įgyvendinti šių metų gegužės mėnesį ir bus pilnai įgyvendintas per vienerius metus. Sistemos pirkimą ir diegimą organizuoja „Nacionalinė  teismų administracija“. Projektas įgyvendinamas kartu su dviem partneriais: UAB „Leksinova“ ir „Alnos“ grupės įmone „Alna Business Solutions”.

Komentarai
Susisiekite su mumis

Norėtumėte sužinoti kaip „DocLogix“ gali padėti Jūsų organizacijai? Susisiekite su mumis, užpildydami žemiau esančią formą.

Siekdami, kad naršymas mūsų interneto puslapiuose būtų kuo patogesnis, naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Supratau” Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite „DocLogix” Privatumo politikoje.