Pristatome „DocLogix“ mobiliąją programėlę įrenginiams su „Android“

Siekiame, kad „DocLogix“ sistemos vartotojai galėtų naudotis naujausiomis technologijos dirbdami su elektroniniais dokumentais. Todėl pristatome „DocLogix“ mobiliąją programėlę,  kurią jau galima atsisiųsti į savo mobilųjį telefoną. Programėlė skirta „Android“ operacinę sistemą turintiems išmaniesiems telefonams. Su minėta mobiliąja programėle galima atlikti pagrindines funkcijas su elektroniniais dokumentais būnant ne biure.

„DocLogix“ mobilioji programėlė leidžia gauti, peržiūrėti ir atlikti (pvz. vizuoti, tvirtinti dokumentą) vadovų bei kolegų pavestas užduotis, susipažinti su atsiųsto dokumento turiniu ir aprašu, peržiūrėti užduoties vykdymo istoriją bei atlikti kitas mobiliam darbuotojui reikalingas funkcijas.

Atsisiųskite programėlę

„DocLogix“ Android mobiliosios programėlės naudojimosi instrukcija

https://www.youtube-nocookie.com/watch?v=Qg4RlYQbD8Q

Komentarai
Susisiekite su mumis

Norėtumėte sužinoti kaip „DocLogix“ gali padėti Jūsų organizacijai? Susisiekite su mumis, užpildydami žemiau esančią formą.

Siekdami, kad naršymas mūsų interneto puslapiuose būtų kuo patogesnis, naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Supratau” Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite „DocLogix” Privatumo politikoje.