UAB „DocLogix“ pasirašė naują partnerystės sutartį Estijoje

UAB „DocLogix“ pasirašė naują bendradarbiavimo sutartį su Estijos bendrove „Edisoft Baltic“. Bendrovė „Edisoft Baltic“ tapo oficialiu „DocLogix” atstovu Estijoje, įgaliotu pardavinėti bei teikti „DocLogix” sistemos diegimo, projektavimo, įgyvendinimo, palaikymo ir konsultavimo paslaugas.

Bendrovė „Edisoft Baltic“ teikia elektroninių duomenų mainų (trump. EDI, angl. Electronic Data Interchange) ir sistemų integravimo paslaugas bei padeda klientams optimizuoti savo verslo procesus.

„DocLogix” partnerystės programa skirta partneriams, siekiant pasidalinti sukaupta patirtimi, suteikti bei vystyti reikalingus įgūdžius, kurie leistų partneriams sėkmingai teikti ir diegti dokumentų valdymo sprendimus klientams.

Komentarai
Susisiekite su mumis

Norėtumėte sužinoti kaip „DocLogix“ gali padėti Jūsų organizacijai? Susisiekite su mumis, užpildydami žemiau esančią formą.

Siekdami, kad naršymas mūsų interneto puslapiuose būtų kuo patogesnis, naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Supratau” Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite „DocLogix” Privatumo politikoje.