UAB „DocLogix“ pripažinta inovatyviausia 2013-ųjų metų įmone

Šiais metais UAB „DocLogix“ nugalėjo nacionaliniame konkurse „Inovacijų prizas“. Įmonė pelnė apdovanojimą „Inovatyvios įmonės“ kategorijoje. Jau devintus metus vykusį konkursą organizuoja VšĮ Lietuvos inovacijų centras, Lietuvos pramonininkų konfederacija bei Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra. Šiais metais  nacionaliniame konkurse „Inovacijų prizas“ dalyvavo daugiau kaip 64 įmonės. Po kelių atrankos etapų buvo atrinkta 10 laimėtojų. Įmonės apdovanotos „Inovatyvios įmonės“ bei „Inovatyvaus produkto“ kategorijose.

„Malonu gauti nepriklausomą įvertinimą ir pripažinimą,  kad esame inovatyvūs. Inovacijos – viena iš pagrindinių mūsų vertybių, kuria vadovaujamės vystydami esamą ir kurdami naujus produktus. Tai svarbus veiksnys lemiantis gerus įmonės rezultatus ir klientų pasitenkinimą“, – kalbėjo UAB „DocLogix“ direktorius Jaroslav Gil.

Kaip teigia įmonės vadovas, inovatyvumui užtikrinti būtina „plokščia“ organizacinė struktūra bei kūrybiška darbinė atmosfera. Įmonės vadovas mano, kad laimėtas prizas yra svarbus visiems darbuotojams bei paskata nesustoti kurti pažangų produktą. Be to, tai bus patvirtinimas naujiems ir esamiems klientams, kad jie pasirinko teisingą partnerį dokumentų ir procesų valdymo sprendimams. „Vykdome didelius ir valstybiniu mastu svarbius projektus ne tik Lietuvoje bet ir užsienyje. Mūsų klientams svarbu žinoti, kad mes galime pasiūlyti technologiškai moderniausius sprendimus“, – teigė Jaroslav Gil.

UAB „DocLogix“ yra laimėjusi ir kitų svarbių apdovanojimų. Vienas tokių „European IT Excellence Awards“ už geriausią dokumentų ir procesų valdymo sprendimo įdiegimą viename iš inovatyviausių Europos bankų – „Swedbank“.

Nuotraukose prizo įteikimo ceremonija: Ūkio ministras Evaldas Gustas (iš kairės), UAB „DocLogix“ direktorius Jaroslav Gil, Lietuvos inovacijų centro direktorius Mantas Vilys, Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Robertas Dargis.

inovaciju_prizas_20132

inovaciju_prizas_20131

Komentarai
Susisiekite su mumis

Norėtumėte sužinoti kaip „DocLogix“ gali padėti Jūsų organizacijai? Susisiekite su mumis, užpildydami žemiau esančią formą.

Siekdami, kad naršymas mūsų interneto puslapiuose būtų kuo patogesnis, naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Supratau” Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite „DocLogix” Privatumo politikoje.