Apie IT procesų subtilybes „Women Go Tech“ savo patirtimi dalinsis ir „DocLogix“ vadovė N. Jonušienė

Lapkričio mėnesį startuoja mentorystės ir konsultacijų programa „Women Go Tech“. Tai jau ketvirtasis programos sezonas. Kiekvienais metais ši programa sulaukia vis daugiau dėmesio, o norinčiųjų dalyvauti skaičius išaugo dvigubai. Kol kas tai yra vienintelė mentorystės bei konsultacijų programa Lietuvoje, skirta moterims ir merginoms, siekiančioms karjeros technologijų sektoriuje.

Darbas technologijų sektoriuje yra labai įdomus. Vis daugiau ir daugiau produktų kuriami arba perkeliami į skaitmenines erdves, augimo tempai didėja, o galimybės industrijoje platėja. Rinka susiduria su didejančiu talentų trūkumu, bet moterų skaičius techologijų srityje vis dar sudaro vos 20 proc. Todėl mentorystės programa ir yra nukreipta į moterų auditoriją, siekiant parodyti, koks dinamiškas ir įtraukiantis yra IT sektorius.

Į mentorių komandą yra atrenkami  savo srities profesionalai bei aukšto lygio vadovai, kurie dirba skirtingose TECH srityse, bet juos vienija noras motyvuoti ir pasidalinti savo patirtimi.

Šiais metais prie mentorių ir ekspertų komandos prisijungs ir „DocLogix“ vadovė Natalija Jonušienė: „Džiaugiuosi galėdama prisijungti prie šio puikaus vienetinio renginio Lietuvoje. Turiu daugiau nei 12-os metų patirtį IT paslaugų teikimo srityje, valdant organizacinius, procesinius pokyčius bei ugdant ir dirbant su įvairių komandų žmonėmis. Per savo karjeros metus, teko patirti visko – įgyvendinti naujus struktūrinius pokyčius, bendradarbiauti su geografiškai išsidėsčiusiais klientais bei partneriais, priimti ir padaryti ne vieną sunkų sprendimą. Pastaraisiais metais mano visas dėmesys skiriamas organizaciniams, verslo bei operaciniams pokyčiams dokumentų bei procesų valdymo sistemų įmonėje. Manau ši įvairiapusė patirtis mane daro stipria bei kūrybinga lydere, kuri drąsiai bei nuoširdžiai pasidalins savo patirtimi bei žiniomis su programos dalyviais.“

„Women Go Tech“ startas jau nuo lapkričo 20 d.

Plačiau apie programą kviečiame pasiskaityti čia.

Komentarai
Siekdami, kad naršymas mūsų interneto puslapiuose būtų kuo patogesnis, naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Supratau” Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite „DocLogix” Privatumo politikoje.