Ar jau pasirengėte korespondencijos siuntimui elektroniniu būdu?

Jau būtų laikas tai padaryti, nes masinis el. siuntų siuntimas prasidės jau nuo 2016 m. sausio 1-os dienos. Didelis pokytis laukia kitais metais kai LR Vyriausybės nutarimu (2015 m. rugpjūčio 26 d. Nr. 914), visos LR Vyriausybei atskaitingos institucijos, nuo 2016 metų pradžios „…privalo vietoj korespondencijos siuntų vienos kitoms ir kitiems juridiniams asmenims ir fiziniams asmenims siųsti tik elektronines siuntas per Nacionalinę elektroninių siuntų pristatymo sistemą (E. pristatymas).“ Nors šios nuostatos neprivalomos, bet vis tiek rekomenduojamos ir Vyriausybei neatskaitingoms valstybės ir savivaldybių institucijoms bei įstaigoms.

Taigi, kitais metais E. pristatymo sistemos naudojimas taps plačiu reiškiniu. Paminėtina ir tai, kad net teismo procesiniai dokumentai galės būti pateikiami ir įteikiami naudojant E. pristatymo sistemą, remiantis procesinių dokumentų pateikimo teismui ir jų įteikimo asmenims elektroninių ryšių priemonėmis tvarkos aprašu.

Tikriausiai jau dabar galvojate, kaip tai reikės atlikti? Nesijaudinkite, Jums tikrai neteks mokytis naudotis dar viena sistema. Turėsite galimybę siųsti el. siuntas tiesiai iš „DocLogix“ sistemos. Tačiau norime atkreipti dėmesį, kad siųsti el. siuntas tiesiai iš „DocLogix“ sistemos bus galima tik turint naujausią „DocLogix 2015“ versiją, kuri pasirodys jau šių metų lapkričio 23 d. Kreipkitės į Jus aptarnaujantį „DocLogix“ klientų aptarnavimo specialistą jau dabar ir suderinkite atnaujinimo paketo diegimo datą.

„DocLogix 2015“ nudžiugins vartotojus atnaujintu dizainu, nauju kalendorių funkcionalumu, kontaktų versijavimu, XAdES-A elektroninio parašo palaikymu bei daug kitų naujų ir patobulintų funkcijų. Netrukus paskelbsime išsamią informaciją apie visas naujos versijos galimybes.

Komentarai
Susisiekite su mumis

Norėtumėte sužinoti kaip „DocLogix“ gali padėti Jūsų organizacijai? Susisiekite su mumis, užpildydami žemiau esančią formą.

Siekdami, kad naršymas mūsų interneto puslapiuose būtų kuo patogesnis, naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Supratau” Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite „DocLogix” Privatumo politikoje.