Ar siunčiate korespondenciją elektroniniu būdu?

 

E. pristatymas

 

Nuo 2016 – ųjų sausio 1-os dienos pastebimas el. siuntų siuntimo prieaugis dėl LR Vyriausybės priimto nutarimo (2015 m. rugpjūčio 26 d. Nr. 914). Juo remiantis, visos LR Vyriausybei atskaitingos institucijos, nuo 2016 metų pradžios „…privalo vietoj korespondencijos siuntų vienos kitoms ir kitiems juridiniams bei fiziniams asmenims siųsti tik elektronines siuntas per Nacionalinę elektroninių siuntų pristatymo sistemą (E. pristatymas).“ Šios nuostatos rekomenduojamos ir Vyriausybei neatskaitingoms valstybės ir savivaldybių institucijoms, ir organizacijoms.

 

Integracija su DocLogix

 

Dar neturintiems ir nenaudojantiems šio funkcionalumo tikrai nebus poreikio mokytis naudotis dar viena sistema. Su DocLogix, turite galimybę siųsti el. siuntas tiesiai iš DocLogix sistemos.

 

E. pristatymo sistema

 

Pasirinkę integruoti DocLogix su e. pristatymu,  elektroniniu būdu galite siųsti dokumentus fiziniams, juridiniams asmenims ir valstybės institucijoms. Paslauga užtikrina siunčiamų elektroninių dokumentų ir pranešimų originalumo patvirtinimą, saugumą bei tikslų kiekvieno etapo statuso fiksavimą.

 

Sistemos pranašumai:

  • Dokumentų, pažymų pateikimas bei gavimas neišeinant iš namų ar biuro;
  • Duomenų apskaitymas realiu laiku;
  • Ypač greitas pateikimas;
  • Saugus perdavimas dėl duomenų šifravimo;
  • Per sistemą siunčiamų dokumentų patvirtinimas el. parašu;
  • Sumažintas nepristatytų laiškų skaičius;
  • Galimybė prisijungti visoms institucijoms, verslo įmonėms ir gyventojams.

 

 

Dėl platesnės informacijos apie e. pristatymą kreipkitės į savo DocLogix pardavimų vadovą arba bendruoju el.paštu sales@doclogix.lt

 

Komentarai
Susisiekite su mumis

Norėtumėte sužinoti kaip „DocLogix“ gali padėti Jūsų organizacijai? Susisiekite su mumis, užpildydami žemiau esančią formą.

Siekdami, kad naršymas mūsų interneto puslapiuose būtų kuo patogesnis, naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Supratau” Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite „DocLogix” Privatumo politikoje.