Automatinis elektroninio dokumento registravimas „DocLogix“ sistemoje

Darbas „DocLogix“ sistemoje su ADOC formato dokumentais yra patogus ir atitinka galiojančių teisės aktų reikalavimus.

Įkėlus ADOC formato dokumentą į „DocLogix“ sistemą, dokumento kortelės laukai automatiškai užsipildys registracijos metaduomenimis pagal sukonfigūruotą šabloną.

Papildomai, „DocLogix“ sistema suteikia galimybę privalomus pasirašyti gauto elektroninio dokumento registracijos metaduomenis (registracijos data ir registracijos numeris) pasirašyti automatiškai tiesiog registracijos procese.

„DocLogix“ vartotojai privalomą elektroninių dokumentų registracijos metaduomenų pasirašymą gali įtrauki į standartinį automatiškai vykdomą dokumento registracijos procesą. Ko pasekoje, dokumentui automatiškai ne tik bus suteiktas registracijos numeris, užsipildyti norimi laukai, bet ir automatiškai bus pasirašytas įstaigos pasirinktu nekvalifikuotu elektroniniu parašu. Šiam pasirašymui naudojamas įstaigos serveriui (pagrindiniam kompiuteriui) išduodamas nekvalifikuoto elektroninio parašo sertifikatas.

Automatinis elektroninio dokumento registravimas DocLogix sistemoje

Nauda klientams:

  • Taupomas laikas ir mažinamos darbų apimtys
  • Apsidraudžiama nuo negaliojančių dokumentų atsiradimo įstaigos viduje

Norite ir Jūs automatiškai registruoti el. dokumentus? – kreipkitės į savo sistemos administratorių arba susisiekite su mumis support@doclogix.lt tel 8 5 2745859 ir šį darbą patikėkite mums.

Komentarai
Susisiekite su mumis

Norėtumėte sužinoti kaip „DocLogix“ gali padėti Jūsų organizacijai? Susisiekite su mumis, užpildydami žemiau esančią formą.

Siekdami, kad naršymas mūsų interneto puslapiuose būtų kuo patogesnis, naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Supratau” Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite „DocLogix” Privatumo politikoje.