Dėl laiko žymų pokyčių po 2020 m. sausio 2 d.

Mieli Klientai,

Informuojame, kad Estijos laiko žymų tiekėjas „SK ID Solutions“ nuo 2020 m. sausio 2 d. įgyvendina pokyčius susijusius su laiko žymų tiekimu. Informaciją anglų kalba kviečiame skaityti čia

 

Ką daryti DocLogix vartotojams?

 

Klientams, norintiems nuo sausio 2 d. toliau naudotis šia laiko žymų paslauga, reikia serveryje įdiegti atnaujintus laiko žymų tiekėjo šakninius sertifikatus.

Klientams, gaunantiems pasirašytus dokumentus, kurių parašai yra sudaryti naudojant šio laiko žymų tiekėjo laiko žymas, taip pat rekomenduojama įdiegti atnaujintus laiko žymų tiekėjo šakninius sertifikatus, kad dokumentai būtų korektiškai patikrinami ir rodomi galiojančiais įkėlus juos į DocLogix sistemą.

 

Šakninius sertifikatus galite atsiųsti iš čia:

https://www.skidsolutions.eu/en/Repository/certs/time-stamping-certificates 

 

Iškilus klausimams prašome kreiptis į DocLogix techninės priežiūros skyrių telefonu +370 5 2745859 arba el. paštu support@doclogix.lt

Komentarai
Siekdami, kad naršymas mūsų interneto puslapiuose būtų kuo patogesnis, naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Supratau” Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite „DocLogix” Privatumo politikoje.