„DocLogix 2012“ – Mobili darbo vieta

Vystydami „DocLogix“ produktą siekiame eiti kartu su naujausiomis technologijomis bei besirūpindami klientų patogumu bei kaštų ir laiko taupymu, pranešame gerą žinią visiems esamiems ir būsimiems „DocLogix“ klientams – pristatome naują dokumentų ir procesų valdymo sistemos versiją „DocLogix 2012“!

Tobulinant sistemą siekėme vadovams suteikti daugiau galimybių dirbti ne biure, o visiems darbuotojams – pagreitinti jų kasdienius darbus.

Kviečiame susipažinti su „DocLogix 2012“ funkcionalumu:

  • Mobili darbo vieta. Paskirkite ir vizuokite dokumentus būdami ne biure, tiesiog iš savo išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio.  Jums nereikia grįžti į darbo vietą, tam, kad pasirašytumėte dokumentus ar paskirtumėte vykdytojus.
  • Mobilus parašas. Pasirašykite dokumentus būdami ne biure, tiesiog turėdami išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį. Nereikia su savimi turėti kortelių ir skaitytuvo – pasirašymo priemonė visada po ranka. Mobiliuoju elektroniniu parašu nuo šiol galima pasirašyti ir ADOC dokumentus.
  • Suderinamumas su naujausiais mobiliais įrenginiais. Nuo šiol su dokumentų ir procesų valdymo sistema „DocLogix“ galima dirbti naudojant iPad, iPhone ir Android OS įrenginiais.
  • Srautinis pasirašymas. Kas sakė, kad ranka pasirašyti lengviau? Dabar vadovas gali visus sekretorės jam pateiktus dokumentus pasirašyti vienu veiksmu.*

Srautinis pasirašymas DocLogix sistemoje

  • Išankstiniai terminų priminimai. Sistema automatiškai išsiųs priminimus apie artėjančius terminus. Jūs galite nustatyti apie kokius terminus norite gauti priminimą ir prieš kiek laiko norite būti įspėtas. Nuo šiol nepamiršite laiku pratęsti sutarčių, atsakyti gautų raštų bei nepamiršite darbuotojų gimtadienių!

Išankstiniai terminų priminimai DocLogix sistemoje

  • Patogesnė paieška. Nuo šiol paieška sąraše yra patogesnė: Jums įvedus frazę, sistema jos ieškos visuose sakinio žodžiuose.
  • Automatinis išsaugojimas. Nuo šiol dokumento užduoties lipduke paspaudus “Atlikta”, dokumento kortelę sistema išsaugos automatiškai.

Automatinis išsaugojimas DocLogix sistemoje

  • Suderinamumas su populiariausiomis interneto naršyklėmis. Nuo šiol dirbkite su „DocLogix“ naudodami bet kurią interneto naršyklę: Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome ir Apple Safari.
  • Suderinamumas su naujausiomis platformomis ir produktais. Dokumentų ir procesų valdymo sistema „DocLogix“ suderinta su Internet Explorer 9, x64 architektūra, Windows 7 ir Microsoft Office 2010.

*Srautinis pasirašymas galimas tik naudojant sertifikatus esančius lustinėse kortelėse arba USB laikmenose.

Atsisiųskite „DocLogix 2012“ prezentaciją (.pdf)

Komentarai
Susisiekite su mumis

Norėtumėte sužinoti kaip „DocLogix“ gali padėti Jūsų organizacijai? Susisiekite su mumis, užpildydami žemiau esančią formą.

Siekdami, kad naršymas mūsų interneto puslapiuose būtų kuo patogesnis, naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Supratau” Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite „DocLogix” Privatumo politikoje.