DocLogix - finalininkas UK IT apdovanojimuose

„DocLogix“ pateko į Didžiosios Britanijos „Document Manager“ (liet. Dokumentų valdytojų) apdovanojimų finalą.

„Document Manager“ apdovanojimai yra laikomi prestižiniu pasiekimu Didžiosios Britanijos turinio ir dokumentų valdymo sektoriuje. Pagrindinė nominavimo sąlyga yra technologinio sprendimo gebėjimas padaryti teigiamą poveikį tobulinant dokumentų valdymo procesus. Kasmet dėl geriausiojo vardo čia grumiasi tokios bendrovės kaip „Canon“, „Brother UK“, „Fujitsu“ bei daugybė kitų.

„DocLogix“ šiuose apdovanojimuose pristatė ne tik produktą, bet ir savo kliento DNB Banko praktinį pavyzdį. Šių metų lapkričio 24 d. „DocLogix“ ir kliento atstovai dalyvaus Londone vyksiančioje apdovanojimų ceremonijoje.

„DocLogix“ plėtrą į Didžiąją Britaniją pradėjo daugiau nei prieš metus ir jau spėjo užsitarnauti gerą vardą šioje itin konkurencingoje rinkoje. „Galima sakyti, kad „DocLogix“ tarptautinė plėtra yra paremta lietuviškosios patirties eksportu,“ – teigia „DocLogix“ Lietuvos verslo linijos direktorius Andrius Girdvainis. „Mums labai pasisekė, kad ta gausybė klientų, kuriuos turime, yra labai novatoriški. Jie ne tik mielai naudoja mūsų produktus, bet ir patys teikia pasiūlymus produkto vystymui. O kuo klientas labiau išnaudoja „DocLogix“ galimybes, tuo didesnį veiklos efektyvumą bei grąžą pasiekia. Štai kad ir DNB Bankas.  Net 1.5 mln. dokumentų yra valdoma „DocLogix“ sistemoje, automatizuota net 70 tipų procesų. Skaičiuojami įspūdingi sutaupymai.“  – komentuoja p. Girdvainis.

Kompanija primena, kad plėtros strategijos vakaruose  kūrimu ir įgyvendinimu rūpinasi „DocLogix“  valdybos pirmininkas Aurimas Bakas

UAB „DocLogix” yra vienintelė šalies bendrovė, kuri specializuojasi išimtinai dokumentų ir procesų valdymo sistemų kūrimo ir diegimo srityje. Įmonės produktus naudoja per 300 verslo įmonių bei valstybinių institucijų įvairiose šalyse, iš viso yra per 35 tūkst. vartotojų. Įmonė, veiklą Lietuvoje pradėjusi prieš 13 metų, per partnerius savo produktą platina 12-oje šalių. Produktas yra pelnęs daugybę apdovanojimų, tarp jų ir geriausio dokumentų ir procesų valdymo sprendimo Europoje vardą.

Komentarai
Susisiekite su mumis

Norėtumėte sužinoti kaip „DocLogix“ gali padėti Jūsų organizacijai? Susisiekite su mumis, užpildydami žemiau esančią formą.

Siekdami, kad naršymas mūsų interneto puslapiuose būtų kuo patogesnis, naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Supratau” Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite „DocLogix” Privatumo politikoje.