DocLogix ilgametis partneris „Lattelecom Technologies" keičia pavadinimą

Nuo rugsėjo 23 d. „Tet“ antrinė įmonė „Lattelecom Technology“ keičia savo pavadinimą į T2T, pristatydama naują prekės ženklą ir įmonės plėtros viziją. Ši transformacija yra logiškas žingsnis visos „Tet“ grupės pokyčių procese.

Pagrindinė „T2T“ prekės ženklo koncepcija yra „kūrybinė logika“ arba „kūrybiškumo logika“: pirmoji „T“ pavadinime žymi technologijas, verslą ir logiką, antra – kūrybiškumą, uolumą, naujus, neįprastus sprendimus ir augimą. Kita vertus, skaičius 2 anglų kalba taip pat naudojamas kaip priešdėlis „to“ ir jungia abi dalis. Koncepciją įrodo ir įmonės logotipas, kurį sudaro du smegenų pusrutuliai – logikos ir kūrybos sąjunga.

„Tet“ dukterinė įmonė siūlo ir programinės įrangos kūrimą. „T2T“ yra patentuotas PAVS žmogiškųjų išteklių valdymo sprendimas, įdiegtas daugelyje Latvijos įmonių ir yra oficialus kelių technologijų partneris – „DocLogix“ (dokumentų valdymo sistema), „Click Software“ (lauko paslaugų valdymas) ir SAP (ERP – įmonės išteklių planavimas).

Keičiantis prekės ženklui, keičiasi įmonės aplinka ir komanda. Tuo pat metu statomas naujas „T2T“ biuras, kuris yra pertvarkomas, kad atitiktų naujus verslo poreikius.

„Šiuo metu„ T2T“ dirba apie 100 žmonių, tačiau, atsižvelgiant į didelius būsimus projektus, bent jau Baltijos šalyse, ateityje planuojame išplėsti komandą. Tikime jaunų žmonių galia ir kūrybiškumu, todėl aktyviai bendradarbiaujame su universitetais ir įmonių vadovais”, sako įmonės vadovas Viesturs Bulāns.

Lapkritį bendrovė taip pat pristatys savo svetainę.

Šaltinis: www.jauns.lv

Komentarai
Siekdami, kad naršymas mūsų interneto puslapiuose būtų kuo patogesnis, naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Supratau” Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite „DocLogix” Privatumo politikoje.