„DocLogix" ir BDAR (angl. GDPR): papildomi įrankiai

Praėjusių metų pabaigoje, informavome savo klientus apie tai, kad ruošiantis naujų teisės aktų įgyvendinimui, kurie įsigalios 2018 m. gegužės 25 d., „DocLogix“ kuria papildomus įrankius, kurie padės klientams atitikti reglamentą.

Artėjant šiai datai, pristatome jums įrankius, kuriais išplėtėme „DocLogix“ sistemą.

Produkto įrankiai:

Pagrindiniai įrankiai, kuriuos sukūrėme – galimybė formuoti dviejų tipų ataskaitas:

Duomenų subjekto užklausos ataskaita:

  • šios ataskaitos pagalba jūs turėsite galimybę automatizuotai surinkti informaciją apie duomenų subjektą;
  • peržiūrėti su duomenų subjektu susijusius dokumentus ir kitus įrašus suformuotoje ataskaitoje.

Ataskaita suteiks galimybę lengviau įgyvendinti BDAR reglamento suteikiamą duomenų subjekto teisę gauti apie jį „DocLogix“ sistemoje esančią informaciją: t.y. duomenų subjekto teisė susipažinti su duomenimis. Tai jums padės pagreitinti ir supaprastinti informacijos apie duomenų subjektą suradimą.

Atliktų veiksmų sistemoje ataskaita:

  • šios ataskaitos pagalba jūs turėsite galimybę lengviau analizuoti sistemoje atliktus vartotojo veiksmus;
  • matyti duomenis skirtingais pjūviais: laikotarpio arba vartotojo perspektyvoje, pvz.: kokius veiksmus su duomenimis sistemoje atliko vartotojas tam tikru laikotarpiu.

Ataskaita padės lengviau nustatyti potencialius asmens duomenų saugumo pažeidimus, susijusius su neteisėtu duomenų panaudojimu bei siekiant duomenų valdytojui įvykdyti BDAR reglamente nurodytą pareigą nustatyti pažeidimą ir informuoti apie jį duomenų subjektą. Šios ataskaitos pagalba jūs galėsite paprasčiau ir greičiau surasti informaciją apie atliktus pažeidimus.

Tikimės, kad šie įrankiai bus papildoma pagalba jums, siekiant atitikti reglamentą naudojant „DocLogix“ sistemą.

Ką daryti, jei šių įrankių nepakanka?

„DocLogix“, kaip platforma, suteikia plačias galimybes realizuoti specifinius individualizuotus sprendimus, kurie leistų įgyvendinti reglamentą jūsų įmonei, priklausomai nuo įmonėje taikomų procesų, saugomų ir naudojamų duomenų.

 

Jei turite klausimų, susisiekite su mumis el. paštu: info@doclogix.lt  arba tel. +370 5 2745853

Pilną Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą galite pasiskaityti čia

*Pateikta informacija negali būti laikoma kaip reglamento veikimo aiškinimas ir prieš darant ką nors, pagal reglamentą, reikia pasikonsultuoti su teisininkais.

 

Nuoširdžiai

„DocLogix“ komanda

 

 

Komentarai
Siekdami, kad naršymas mūsų interneto puslapiuose būtų kuo patogesnis, naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Supratau” Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite „DocLogix” Privatumo politikoje.