„DocLogix“ į priekį neša skaitmeninimo banga

„Alnos“ grupės įmonė „DocLogix“, kurianti dokumentų ir procesų valdymo sprendimus, investuoja į eksporto plėtrą. Sėkmės istorijų bendrovė jau turi Kanadoje ir Jungtinėje Karalystėje. Bet kol kas daugiausia darbo gauna vietos rinkose. Iš 19-os pernai su naujais klientais pasirašytų sutarčių 17-a sudaryta Baltijos šalyse.

Per praėjusius metus UAB „Doc­Lo­gix“ pardavimo pajamos išaugo 18,5%, nuo 1,34 mln. Eur 2015-aisiais iki 1,59 mln. Eur pernai. Bendrovės EBITDA lyginamuoju laikotarpiu ūgtelėjo nuo 82.900 Eur iki 124.900 Eur.

2015 m. „DocLogix“ EBITDA buvo smuktelėjusi, nors bendrovės pajamos auga visą apžvelgiamą 3 metų laikotarpį. Įmonės vadovai smuktelėjimą aiškina tuo, kad 2015 m. imta gerokai daugiau investuoti į eksporto rinkas ir žmones.

„Pernai „DocLogix“ dirbo dviem kryptimis: tęsė pradėtus darbus Baltijos šalyse ir toliau skverbėsi į Vakarų rinkas, pirmiausia Kanados ir Didžiosios Britanijos. Ši strategija leido pardavimų pajamas išauginti daugiau nei 18% ir pritraukti naujų klientų. Iš viso – 19 naujų vardų. Kalbant apskritai, per 2016 m. pagerinome klientų aptarnavimą, padidinome produktų skaičių, įžengėme į naujas rinkas“, – komentuoja Andrius Girdvainis, „DocLogix“ verslo linijos vadovas.

Jis pabrėžia, kad praėjusių metų trečiąjį ketvirtį „DocLogix“ komanda, dirbanti su Vakarų rinkomis, pradėjo orientuotis į gamybos sektorių, nes bendrovė aiškiai pajuto vadinamosios ketvirtosios pramonės revoliucijos padiktuotą skaitmeninimo poreikį.

Pradėjo nuo Kanados

Kaip vieną sėkmingiausių pernai užsienyje įgyvendintų projektų p. Girdvainis įvardija naftos ir dujų vamzdynų lenkimus ir sujungimo detales gaminančios Kanados bendrovės „Triple D Bending“ užsakymą.

Ši kompanija gerai žinoma naftos ir dujų sektoriuje, todėl lietuviai tikisi, kad geri jos atsiliepimai padės gauti ir daugiau užsakymų iš šio sektoriaus.

Beje, „Triple D Bending“ užsakymą padėjo gauti lietuvis Rokas Radžiūnas, kuris, kaip VŽ rašė, yra atsakingas už šios bendrovės procesų tobulinimą.

Pernai „DocLo­gix“ komanda taip pat sukūrė Didžiosios Britanijos rinkai pritaikytą personalo dokumentų valdymo sprendimą (angl. HR Management solution) ir Kanadoje bei Didžiojoje Britanijoje pradėjo dirbti per partnerių tinklą, o tai leidžia pasiekti didesnius pardavimus mažesnėmis sąnaudomis, nei kainuotų nuosavų biurų steigimas.

Tiesa, daugiausia užsakymų, kaip minėta, bendrovė sulaukia vietos rinkose. Iš 19-os pernai su naujais klientais pasirašytų sutarčių 17-a sudaryta Baltijos šalyse. Bendrovės vadovai skaičiuoja, kad šiuo metu „DocLogix“ sistemą iš viso naudoja per 350 įmonių ir valstybinių institucijų 13-oje pasaulio šalių.

Šiuo metu įmonėje dirba 52 žmonės, tačiau augimas, pasak vadovų, skatina toliau plėsti kolektyvą: „DocLogix“ intensyviai ieško programuotojų, projektų vadovų, produkto pardavėjų, galinčių dirbti tiek su Lietuvos, tiek su užsienio rinkomis.

DocLogix rodikliai

 Šaltinis: www.vz.lt 

Komentarai
Siekdami, kad naršymas mūsų interneto puslapiuose būtų kuo patogesnis, naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Supratau” Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite „DocLogix” Privatumo politikoje.