„DocLogix“ pripažintas geriausiu informacijos valdymo sprendimu Europoje

Praėjusią savaitę Londone vykusiame renginyje „European IT Excellence Awards“, „DocLogix“ buvo pripažintas geriausiu informacijos valdymo sprendimu Europoje. Renginyje, pritraukusiame daugiau nei 300 IT įmonių iš visos Europos, buvo aptartos naujausios technologijos, jų poveikis IT rinkai, rinkos tendencijos bei galimybės. Konferencijos metu vyko ir iškilminga apdovanojimų ceremonija, kurioje buvo paskelbti geriausi sprendimai.

Šiais metais „DocLogix“ konkursui pristatė elektroninį dokumentų ir procesų valdymo sprendimą, kuriuo naudojasi vienas didžiausių Lietuvos bankų „Swedbank”. Pristatytas sprendimas įtikino konkurso komisiją įgyvendinto projekto teikiama nauda, šiuolaikiškumu ir originalumu bei pelnė geriausio informacijos valdymo sprendimo titulą.

Pasak konkursą rengiančios „IT Europa“ atstovo John Chapman, „Konkurso teisėjai buvo nustebinti pateiktų paraiškų kokybe bei įdėtu darbu rengiant jas. Pateiktų paraiškų skaičius ir pristatyti sprendimai liudija tikrai aukštą Europos IT bendruomenės lygį.“

Konkursą „European IT Excellence Awards“ organizuoja „IT Europa“ kartu su tokiomis įmonėmis, remiančiomis šį renginį, kaip „IBM“, „Motorolla“, „Cisco Systems“, „SAP“, „Oracle“ ir kitais žinomais programinės įrangos gamintojais bei pardavėjais.

Komentarai
Susisiekite su mumis

Norėtumėte sužinoti kaip „DocLogix“ gali padėti Jūsų organizacijai? Susisiekite su mumis, užpildydami žemiau esančią formą.

Siekdami, kad naršymas mūsų interneto puslapiuose būtų kuo patogesnis, naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Supratau” Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite „DocLogix” Privatumo politikoje.