„DocLogix" pristato naują Didžiosios Britanijos kanalo partnerį – Retec Solutions

„DocLogix” pasirašė naują partnerystės sutartį su tyrimų ir specializuotų technologinių sprendimų parduotuvėse diegimo specialistais –  Retec Solutions.

Retec Solutions siūlo pilnus ir visapusiškus sprendimus mažmeninėje rinkoje veikiantiems pardavėjams. Įmonė dirba su tokiais klientais kaip Monsoon Accessorise Ltd., Jackson O’Rourke, ir Kurt Geiger, teikia įvairias IT paslaugas didelėms ir mažoms organizacijoms. „DocLogix“ bendradarbiaus su Retec Solutions klientų aptarnavimo ir paslaugų skaitmenizavimo srityje. Retec patirtis mažmeninėje rinkoje leidžia jiems pastebėti dažniausiai klientams iškylančias problemas bei sritis, kuriose dokumentų valdymo sistemų sprendimai yra itin vertingi, taip sukuriant pridėtinę vertę klientams, diegiant sprendimus, pasitelkiant „DocLogix“ sistemą.

„Kodėl pasirinkome „DocLogix”?  Nes norime savo klientams pasiūlyti produktus, kurių pagalba jie siektų savo užsibrėžtų tikslų. Lyginant su kitų paslaugų teikėjų siūlomomis dokumentų valdymo sistemomis „DocLogix“ buvo patogus ir efektyvus sprendimas. Ypač lanksti platforma ir procesų galimybės išskiria šį produktą iš konkurentų. Interneto klientų užsakymų duomenų saugojimas mažmeninės prekybos rinkoje yra įprastas dalykas. Šių duomenų valdymas ir stebėjimas didžiąja dalimi priklauso nuo tinkamos sistemos, o „DocLogix“ puikiai tam tinka“.

Jonas Lukošius, „DocLogix” direktorius, teigė: „Džiaugiamės radę partnerius, kurie vertina savo klientus ir nori pasiūlyti jiems pasaulines inovacijas bei supažindinti su naujausiomis tendencijomis. Pradėję bendradarbiauti su nauju partneriu „DocLogix“ tęsia savo tinklo plėtrą Didžiojoje Britanijoje. Tikimės, kad tai padidins įmonės žinomumą ir pozicijas šioje šalyje. Šiandien mūsų produktas pasiekiamas per patikimų ir sertifikuotų partnerių tinklą daugiau nei 14-oje šalių. Siekiame jiems padėti išlaikyti ir didinti kompetencijas, aktyviai dalijamės savo patirtimi ir ištekliais.“

Apie Retec Solutions

Retec yra tyrimų ir specializuotų valdomų spausdinimo paslaugų (MPS) diegimo specialistai.   Valdomos spausdinimo paslaugos yra programos, kurias spausdinimo tiekėjai siūlo spausdinimo įrenginių (įskaitant skenerius, faksus ir kopijuoklius) valdymui. Ši paslauga leidžia įmonėms didinti savo efektyvumą, produktyvumą ir informacijos saugumą, jos metu nuolat stebimas eksploatacinių medžiagų naudojimas, jos laiku keičiamos, kad atitiktų įmonės spausdinimo poreikius. Mes siūlome ilgalaikius efektyvumą didinančius ir išlaidas mažinančius sprendimus, auginančius investicijų grąžą bei mažinančius įmonės sukuriamą anglies pėdsaką.

Norėdami sužinoti daugiau, apsilankykite www.retecsolutions.co.uk/

Apie „DocLogix“

„DocLogix“ specializuojasi dokumentų ir verslo procesų valdymo sistemos kūrimo ir diegimo srityje. Jos produktus naudoja per 350 įmonių ir valstybinių institucijų įvairiose šalyse. Įmonė, savo veiklą Lietuvoje pradėjusi prieš 14 metų, per partnerius savo produktą platina 13 šalių. Produktas yra pelnęs daugybę apdovanojimų, tarp jų ir geriausio dokumentų ir procesų valdymo sprendimo Europoje vardą.  2016 m. technologijų žurnalas „CIOReview“ pripažino dokumentų ir procesų valdymo sistemą „DocLogix“ progresyviausia ir daugiausiai žadančia pasaulyje. Daugiau informacijos: www.doclogix.lt

Komentarai
Susisiekite su mumis

Norėtumėte sužinoti kaip „DocLogix“ gali padėti Jūsų organizacijai? Susisiekite su mumis, užpildydami žemiau esančią formą.

Siekdami, kad naršymas mūsų interneto puslapiuose būtų kuo patogesnis, naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Supratau” Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite „DocLogix” Privatumo politikoje.