„DocLogix“ rekomenduoja: „Technopelnas 2015“, lapkričio 26 d., Vilniuje

Lapkričio 26 d. vyks „Verslo žinių“ organizuojama praktinė konferencija „Technopelnas 2015: kaip technologijos didina verslo pelningumą“. Konferencija skirta įmonių vadovams ir savininkams. Renginio tikslas – pristatyti Lietuvos verslui informacinių ir ryšių technologijų (IRT) potencialą bei sprendimus, kurie padėtų didinti įmonių konkurencingumą, skatintų įmones technologijų pagalba didinti verslo efektyvumą.

Konferencijoje savo patirtį pristatys pažangių Lietuvos įmonių atstovai, kurie nuosekliai investuoja į IRT sprendimus ir jau skaičiuoja to naudą. Taip pat bus aptarta:

  • Ką šiuolaikinis vadovas turi žinoti apie technologijas versle?
  • Kuo valstybės e. paslaugos gali būti naudingos verslui?
  • Kaip laiku pamatyti kada reikia investuoti į technologijas?
  • Kur gauti finansavimą e.sprendimų diegimui?
  • Kaip efektyviai valdyti IT ūkį?
  • Kur šiandien rasti gerą IT specialistą?
  • Geroji technologinių sprendimų praktika. Į ką šiandien investuoja pažangios Lietuvos įmonės?
Jaroslav Gil, UAB „DocLogix“ direktorius Konstantin Balakin, UAB „General Financing“ generalinis direktorius
Jaroslav Gil,
UAB „DocLogix“ direktorius
Konstantin Balakin,
UAB „General Financing“
generalinis direktorius

 

Edmundas Vasonskis, AB „Avia Solutions Group“ IT vadovas Marijus Strončikas, MG Baltic IT ir pirkimų vadovas, valdybos narys
Edmundas Vasonskis,
AB „Avia Solutions Group“
IT vadovas
Marijus Strončikas, „MG Baltic”
IT ir pirkimų vadovas, valdybos narys

 

Konferencija vyks lapkričio 26 d. LITEXPO konferencijų centre, Laisvės pr. 5, Vilniuje. Konferencijos dalyvio mokestis – 80 Eur ir PVM. Užsiregistravusiems iki lapkričio 13 d. – 64 Eur ir PVM.

 

Konferencijos programa (.pdf)

Registracija

 

Jei turite klausimų, susisiekite su „Verslo žinių“ atstove el.paštu vilma.daucione@verslozinios.lt arba tel. +370 5 252 6357

 

Prisijunkite prie bendraminčių ir parsineškite idėjų bei kontaktų, leisiančių Jums technologijų pagalba didinti verslo efektyvumą ir užtikrinti ilgalaikį augimą!

Komentarai
Susisiekite su mumis

Norėtumėte sužinoti kaip „DocLogix“ gali padėti Jūsų organizacijai? Susisiekite su mumis, užpildydami žemiau esančią formą.

Siekdami, kad naršymas mūsų interneto puslapiuose būtų kuo patogesnis, naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Supratau” Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite „DocLogix” Privatumo politikoje.