DocLogix tarp finalistų "The European IT & Software Excellence Awards" apdovanojimuose

 

Vasario 13 d. „European IT & Software Excellence Awards 2019″ paskelbė sąrašus įmonių, kurios toliau važysis dėl nugalėtojų titulo.

Į finalininkus kompetetingos komisijos išrinktas ir DocLogix, kuris Enterprise (on-prem/hybrid) solution kategorijoje pateko tarp 8-ių geriausių.

Visą finalistų sąrašas visose kategorijose galite peržiūrėti IT Awards interneto svetainėje http://www.iteawards.com/finalists 

Pasak vieno iš organizatorių ir teisėjų, tai buvo rekordiniai metai, kai dalyvavimą apdovanojimuose pateikė daugiau nei 450 įmonių iš visos Europos.

Kiekvienos kategorijos „European IT & Software Excellence 2019 Awards” nugalėtojai bus skelbiami kovo 14 d. Royal Garden Hotel, Londone.

Pilną pranešimą spaudai galite perskaityti čia

 

Komentarai
Susisiekite su mumis

Norėtumėte sužinoti kaip „DocLogix“ gali padėti Jūsų organizacijai? Susisiekite su mumis, užpildydami žemiau esančią formą.

Siekdami, kad naršymas mūsų interneto puslapiuose būtų kuo patogesnis, naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Supratau” Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite „DocLogix” Privatumo politikoje.