DocLogix - tarp stipriausių 2022 metų Lietuvos įmonių

Šios savaitės pradžią pradedame džiugiai – DocLogix pelnė kredito biuro „Creditinfo“ sertifikatą „Stipriausi Lietuvoje“ ir buvo pripažinta kaip įmonė, padedanti kurti geresnę Lietuvos ekonomikos ateitį! 

Džiaugiamės patekę tarp vos 1,8% Lietuvos įmonių, turinčių aukštą kredito reitingą, kuris pabrėžia finansinį įmonės stabilumą. Jis rodo, kad verslas plėtojamas tvariai, atsakingai ir nuosekliai. 

Išskirtinio pripažinimo sulaukė ir DocLogix vadovė Natalija Jonušienė, pelniusi sertifikatą „Stipriausi Lietuvoje Vadovai“. 

Nuolat stengiamės užtikrinti, jog mūsų klientai gautų aukščiausios kokybės paslaugas bei aptarnavimą. Kiekvieną dieną dėl šio tikslo dirbame ir džiaugiamės, kad sąžininga bei profesionali veikla nelieka nepastebėta. 

 

Kas yra „Stipriausi Lietuvoje“ sertifikatas? 

 

Sertifikatas „Stipriausi Lietuvoje“ yra nepriklausomas išorinis įmonės patikimumo patvirtinimas, kuris augina tarpusavio pasitikėjimą, palengvina rizikos vertinimą bei kuria ilgalaikę vertę.   

Tai sertifikatas, suteikiamas finansiškai patikimoms Lietuvos įmonėms. Jis pagrindžia gerą įmonės kredito istoriją,  patvirtina, kad įmonė yra patikima.  Šis įvertinimas atspindi gerą įmonės ekonominę būklę ir finansinius rezultatus, taip pat indėlį į Lietuvos ekonomikos plėtrą ir sąžiningą verslo kultūrą 

 

Daugiau informacijos apie įvertinimą galite rasti čia.

Komentarai

Siekdami, kad naršymas mūsų interneto puslapiuose būtų kuo patogesnis, naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Supratau” Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite „DocLogix” Privatumo politikoje.