„DocLogix“ vadovų komandą papildė buvęs „Cgates“ Pardavimų ir klientų aptarnavimo direktorius

Prie dokumentų ir procesų valdymo sistemos kūrėjos „DocLogix“ vadovų komandos prisijungė buvęs „Cgates“ Pardavimų ir klientų aptarnavimo direktorius Andrius Girdvainis. A. Girdvainis bus atsakingas už  „DocLogix“ verslo vystymą Lietuvoje.

A. Girdvainis turi daugiau nei 10 metų darbo su privačiais ir verslo klientais patirtį. Telekomunikacijų įmonėje „Cgates“ jis sukūrė Pardavimų ir klientų aptarnavimo departamentą bei vadovavo apie 100 žmonių komandai. Per trumpą laiką A. Girdvainis įmonės pardavimus padidino iki 10 kartų.

„Plėsdami savo veiklą JAV ir Didžiosios Britanijos rinkose, negalime pamiršti ir Lietuvos. Dėl to prie mūsų komandos pakvietėme prisijungti dabar jau buvusį „Cgates“ Pardavimų ir klientų aptarnavimo direktorių A. Girdvainį. Tai yra į inovacijas ir pokyčius orientuotas savo srities specialistas, turintis daug patirties pardavimų strategijų kūrime bei jų įgyvendinime“ – teigia „DocLogix“ direktorius Jaroslav Gil. A. Girdvainis bus atskaitingas tiesiogiai „DocLogix“ valdybai.

„DocLogix“ verslo modelis yra orientuotas trimis strateginėmis kryptimis. Už produkto tobulinimą, plėtrą ir inovacijas yra atsakingas direktorius J. Gil. Plėtros užsienyje kryptimi dirba valdybos pirmininkas Aurimas Bakas. A. Girdvainis bus atsakingas už Lietuvos verslo liniją – klientų aptarnavimą, projektų kokybę ir pardavimus bei „Doclogix“ verslą Lietuvoje.

Andrius Girdvainis dirbti „DocLogix“ pradėjo gegužės mėnesį. Iki tol telekomunikacijų srityje dirbęs A. Girdvainis, šį karjeros pokytį įvardina kaip naują iššūkį ir patrauklią galimybę tobulėti toliau: „Esu profesionalas, todėl savo įgūdžius galiu pritaikyti įvairiuose sektoriuose. Džiaugiuosi galėdamas prisijungti prie ambicingos ir veiklios komandos. Manau, su šia komanda ir šiandieniniu „DocLogix“ potencialu tikrai daug pasieksime“.

Apie „DocLogix“: „DocLogix“ – lietuviškas produktas, pripažintas geriausiu informacijos ir dokumentų valdymo sprendimu Europoje. DocLogix padeda  privačioms ir valstybinėms įmonėms efektyviau valdyti informaciją ir dokumentus. Kasmet UAB „DocLogix“ pajamos auga 30 %. Tarp daugiau nei 300 įmonės klientų yra didieji bankai, telekomunikacijų, aviacijos, energetikos bendrovės ir kitos didžiosios įmonės. „DocLogix“ produktas platinamas 13-oje pasaulio šalių įskaitant JAV ir Didžiąją Britaniją. Neseniai įmonė įgyvendino projektą Kanados naftos sektoriaus gamybinėje įmonėje „Triple D Bending“.

Detalesnės informacijos teirautis: Jūrate Venskevičiūtė-Bučienė, Plėtros ir rinkodaros skyriaus vadovė, UAB „DocLogix“, Tel: +370 612 32678, jbuciene@doclogix.com

Komentarai
Susisiekite su mumis

Norėtumėte sužinoti kaip „DocLogix“ gali padėti Jūsų organizacijai? Susisiekite su mumis, užpildydami žemiau esančią formą.

Siekdami, kad naršymas mūsų interneto puslapiuose būtų kuo patogesnis, naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Supratau” Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite „DocLogix” Privatumo politikoje.