E-komercijos modelis COVID-19

Dėmesio – pasiketimai E-Verslas COVID-19 projekte. Projektas nuo šiol vadinsis – E-komercijos modelis COVID-19.

Artimiausiu metu planuojamas kvietimas ES investicijų priemonei „E-komercijos modelis COVID-19“ projektų paraiškoms, kurio biudžetas − 40 mln. Eur, tikslas − verslo modelių diegimas mažose ir vidutinėse įmonėse, perorientuojant procesus ir juos skaitmeninant per klientų savitarnos sprendimus, išteklių valdymo sistemos integravimo į produktų ir paslaugų elektroninės prekybos platformas sprendimus.

LIETUVOS RESPUBLIKOS ekonomikos ir inovacijų MINISTRAS

 

ĮSAKYMAS

Dėl 2014–2020 metų europos sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 13 prioriteto „VEIKSMŲ, SKIRTŲ COVID-19 PANDEMIJOS SUKELTAI KRIZEI ĮVEIKTI, SKATINIMAS IR PASIRENGIMAS APLINKĄ TAUSOJANČIAM, SKAITMENINIAM IR TVARIAM EKONOMIKOS ATSIGAVIMUIpriemonės NR. 13.1.1-LVPA-K-860 „E-KOMERCIJOS MODELIS COVID-19“ projektų finansavimo sąlygų aprašo patvirtinimo

 

Aktuali redakcija: ČIA

Komentarai
E-VERSLO MODELIS COVID-19

Norint dalyvauti E-VERSLO MODELIS COVID-19 programoje, prašome užpildyti šią registracijos formą.

Siekdami, kad naršymas mūsų interneto puslapiuose būtų kuo patogesnis, naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Supratau” Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite „DocLogix” Privatumo politikoje.