Elektroninių dokumentų ir procesų valdymo sistema DocLogix

Elektroninių dokumentų ir procesų valdymo sistema DocLogix.

Dokumentų valdymo sistema (DVS) – yra sistema, skirta stebėti, saugoti bei valdyti darbą su dokumentais organizacijoje.

Dokumentų valdymo sistemos pagrindinės savybės:

  • Saugoti dokumentus
  • Įdėti dokumentą, išsiimti redagavimui, įdėti pakeitimus
  • Užtikrinti dokumentų apsaugą
  • Valdyti dokumentų papildomą informaciją
  • Saugoti senesnes dokumento versijas
  • Saugoti veiksmų istoriją
  • Užduočių, susijusių su dokumentais valdymas
  • Dokumentų tvirtinimas
  • dokumentų pasirašymas.

Siekiant padidinti veiklos efektyvumą, vis daugiau organizacijų susimasto apie elektroninius dokumentus ir jų valdymą. DocLogix daugiau nei 18 metų kuria ir tobuliną elektroninių dokumentų ir procesų valdymo sistemą, kuri atneša efektyvius pokyčius organizacijoms. Dažniausiai pokyčiai prasideda nuo dokumentų skaitmenizavimo. Dokumentų valdymas suteikia galimybę rengti, derinti, tvirtinti, centralizuotai registruoti bei saugoti dokumentus, o svarbiausia juos pasirašyti kvalifikuotais elektroniniais parašais.

Paprastai  įmonės naudoja elektroninių dokumentų valdymo sistema,  kuriose saugomi ir tvarkomi (derinami, tvirtinami) įmonės dokumentai.

DocLogix DVS yra sistema, kurioje ne tik patogiai organizuojamas darbas su elektroniniais dokumentais, tačiau jos pagalba iš viso atsisakoma popierinių originalų.

Su DocLogix galima dirbti naudojant tik elektroninius dokumentų originalus – žymiai supaprastėja dokumentų apskaita, jų paieška ir perdavimas:

–          dokumento originalas saugomas elektroninėje formoje

–          dokumentai nėra pametami, nes originalų kiekis – neribotas

–          dokumentai g.b. siunčiami elektroniniu paštu

Dokumentus pasirašyti gali tik asmenys turintys elektroninį parašą, tačiau patikrinti dokumentų autentiškumą gali bet kas.

Komentarai
Susisiekite su mumis

Norėtumėte sužinoti kaip „DocLogix“ gali padėti Jūsų organizacijai? Susisiekite su mumis, užpildydami žemiau esančią formą.

Siekdami, kad naršymas mūsų interneto puslapiuose būtų kuo patogesnis, naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Supratau” Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite „DocLogix” Privatumo politikoje.