Išleista nauja versija – „DocLogix 2010 SP1“

Gruodžio 1 d. išleidome naują savo produkto versiją – „DocLogix 2010 SP1“. Šios sistemos beta versija buvo pristatyta jau anskčiau ir išbandyta kai kurių „DocLogix“ vartotojų. 

Naujoji „DocLogix“ versija vartotojams suteikia:

  • ADOC v1.0 e-dokumento formatą;
  • Suderinamumą su MS Office 2010 versija;
  • Suderinamumą su MS Windows 7 operacine sistema (kliento pusėje).

Naujoji versija parengta atsižvelgiant į elektroniniu parašu pasirašyto elektroninio dokumento specifikacija, kuri yra patvirtinta Lietuvos Archyvų departamento prie LR Vyriausybės generalinio direktoriaus įsakymu 2009 m. rugsėjo 7 d. Nr. V-60.

Bendraujant elektroniniais dokumentais įstaigose reikia turėti galimybes ir priemones, užtikrinančias tinkamą jų tvarkymą visuose dokumento gyvavimo ciklo etapuose. Klientai, įsidiegę naująją „DocLogix“ versiją, galės rengti, gauti, aptarnauti, vizuoti ir pasirašyti elektroninius dokumentus, atitinkančius elektroniniu parašu pasirašyto elektroninio dokumento specifikacijos ADOC-V1.0 reikalavimų aprašą.

Šio reikalavimo įgyvendinimas ypač  aktualus viešojo administravimo sektoriaus įstaigoms, kadangi nuo 2010 m. gruodžio 1 d. visos valstybės ir savivaldybių institucijų programinės priemonės privalo palaikyti ADOC formatu elektroninio parašu pasirašytus dokumentus.

Komentarai
Susisiekite su mumis

Norėtumėte sužinoti kaip „DocLogix“ gali padėti Jūsų organizacijai? Susisiekite su mumis, užpildydami žemiau esančią formą.

Siekdami, kad naršymas mūsų interneto puslapiuose būtų kuo patogesnis, naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Supratau” Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite „DocLogix” Privatumo politikoje.