Transtira

UAB „Transtira“ yra viena didžiausių, moderniausių ir labiausiai patyrusių transporto bei logistikos paslaugas teikiančių lietuviško privataus kapitalo įmonių Šiaurės ir Rytų Europoje. Per daugiau kaip 25 metus įmonė pelnė tarptautinį partnerių pripažinimą Europoje ir tapo patikimo partnerių tinklo dalimi. Šiandien įmonės automobilių parką sudaro 950 transporto priemonių.

„DocLogix kardinaliai pakeitė dokumentų, o ypač sąskaitų valdymo procesus „Transtira“ įmonių grupėje. Mūsų partnerių pastangomis pavyko pasiekti, kad sąskaitos klientams yra pateikiamos 3 kartus greičiau, o norimą dokumentą galime rasti greičiau nei per 10 sekundžių. Tai džiugina ne tik mūsų darbuotojus, tačiau ir verslo partnerius“.

Laimis Paškauskas, Transtira IT skyriaus vadovas

Situacija iki diegimo

Vienas pagrindinių kliento iššūkių prieš „DocLogix“ diegimą buvo ilgai trunkantis sąskaitų valdymo procesas. Į įmonę sąskaitos atkeliauja skirtingais kanalais: paprastuoju paštu, el. paštu arba jas pristato įmonių atstovai. Kiekvienos sąskaitos atidi peržiūra pareikalaudavo santykinai daug žmogiškųjų išteklių. Procesas užtrukdavo iki keleto dienų, o kartais įmonės atstovams prireikdavo paruošti ir popierines sąskaitų kopijas.
Nepakankamai efektyvus įmonės dokumentų valdymas. Dėl įmonės vadybininkų dinamiško darbo pobūdžio ir atitinkamo užimtumo kildavo sunkumų, klientams realiu laiku pateikiant informaciją apie dokumento statusą. Tai apsunkindavo sąskaitų derinimo ir apmokėjimo procesus bei lėmė nenuoseklų jų apmokėjimą.

Įdiegtas sprendimas

„DocLogix“ kardinaliai pakeitė dokumentų, o ypač sąskaitų valdymo procesus grupėje. Įvertinę teigiamą įtaką kasdienėms operacijoms įmonės atstovai išreiškė pasitikėjimą ir planuoja išplėsti partnerystę su „DocLogix“ visose „Transtira“ grupės įmonėse.
Šiandien sistemos privalumus jau įvertino 50 vartotojų įmonėje, apdorojama daugiau nei 2000 sąskaitų ir susijusių dokumentų per mėnesį, o įmonės atstovai teigia, kad jų verslo partneriai taip pat pastebėjo padidėjusį proceso efektyvumą.

Skaitmenizuotas ir automatizuotas sąskaitų valdymo procesas:

Elektroninių sąskaitų įkėlimas, registravimas, skaitmenizavimas (OCR), derinimas, tvirtinimas ir eksportas į kliento finansų valdymo sistemą.  Sprendimas, leidžiantis 100% automatizuoti rankinį sąskaitų įvedimą į sistemą.

Automatizuotas įeinančių ir vidinių dokumentų valdymas:

Visi įeinantys, išeinantys ir vidiniai dokumentai registruojami ir įkeliami į „DocLogix“ sistemą. Tai leidžia atsakingiems darbuotojams greitai ir patogiai rasti bet kurį dokumentą tiesiai iš savo kompiuterio.

Efektyvesnė sąskaitų ir dokumentų paieška:

Dokumentai ir sąskaitos randamos akimirksniu. Visi įmonės dokumentai pasiekiami per „DocLogix“ sistemą ir prieinami prieigos teisę turintiems vartotojams.

 

Plačiau apie sąskaitų valdymą ir skaitmenizavimą.

Sprendimų įdiegimo rezultatai:

 

3 kartus greičiau

Sąskaitų-faktūrų apdorojimas vyksta net 3 kartus greičiau.

 

100 proc. kontrolė

Visas dokumento kelias yra 100 proc. kontroliuojamas.

 

4 kartus greitesnė

Sąskaitos paieška tapo 4 kartus greitesnė. Norimas dokumentas gali būti surandamas greičiau nei per 10 sekundžių.

 

Sutaupyti kaštai

Sistema leidžia optimizuoti žmogiškųjų išteklių panaudojimą, vadinasi – sutaupyti kaštai.

 

Dokumentų apdorojimo greitis

Akivaizdus privalumas – dokumentų apdorojimo greitis. (Atvejis, kai klientas vienu metu gavo 2 tūkstančius įvairaus pobūdžio laiškų. Jei ne „DocLogix“ sistema, kiekvienas laiškas būtų pareikalavęs išskirtinio įmonės darbuotojų dėmesio, o šiuo metu visas procesas ilgiausiai gali užtrukti iki 2 valandų).

 

Siekdami, kad naršymas mūsų interneto puslapiuose būtų kuo patogesnis, naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Supratau” Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite „DocLogix” Privatumo politikoje.