„Triple D Bending“

https://www.youtube-nocookie.com/watch?v=2rRhmfNtbA0

„Triple D Bending“ – Kanadoje pripažintas vamzdžių lenkimo sprendimų gamintojas. Įmonėje, kuri savo veiklą vykdo nuo 1986 m., dirba 63 atsidavę darbuotojai. Jos paslaugomis naudojasi daugelis rinkos lyderių, nes įmonė pasitelkia rinkoje pirmaujančius metodus ir įrenginius, leidžiančius sulenkti vamzdžius pagal konkrečius reikalavimus. Veikla vykdoma itin konkurencingoje ir jautrioje rinkoje, kur nuolat investuodama į moderniausias technologijas įmonė savo klientams gali teikti efektyviausias ir patikimiausias paslaugas.

„Triple D Bending“ turi atitikti griežtus daugelio skirtingų rinkų, pvz.: naftos ir dujų, kasybos, gamybos, statybos, architektūros ir žemės ūkio, reikalavimus. Net ir turėdami geriausią įrangą ir inžinierius, jie nusprendė tapti dar efektyvesni. Atlikę išsamų tyrimą aptiko daug sričių, kurių vidinius procesus reikia optimizuoti. Buvo nuspręsta pasitelkti modernią dokumentacijos sistemą, skirtą vidiniams procesams valdyti. Ji turėjo sekti visą išsamią dokumentų informaciją ir pakeitimus, taip pat turėti aktyvią pranešimų sistemą ir pasižymėti didele sauga bei itin geromis priderinimo galimybėmis.

„Mūsų įvertinti pasiūlymai buvo brangūs, pritaikyti projektai su dar brangesnėmis palaikymo paslaugomis, teikiamomis baigus vykdyti projektą, arba nestandartiniai produktai, neatitinkantys mūsų konkrečių poreikių. Vieną dieną aptikome produktą, kuris buvo nominuotas kaip geriausia informacijos ir dokumentų valdymo sistema Europoje… Ir taip prasidėjo mūsų kelionė su „DocLogix“, – teigia Marosas Troppas, „Triple D Bending“ prezidentas.

„Triple D Bending“ pasiekti rezultatai:

  • mūsų vidinių procesų patobulinimas;
  • susirinkimai tapo kelis kartus produktyvesni;
  • esame tikri, kad klientui pristatomi visi dokumentai;
  • praleidžiame mažiau laiko ieškodami reikiamo dokumento;
  • itin pagerėjo bendradarbiavimas įmonės viduje ir padidėjo pasitenkinimas.

Atsakingas projektų dokumentacijos valdymas

Bet kokio konkretaus produkto gamybos metu sukuriama daug dokumentų. Anksčiau tam prireikdavo daug laiko ir kildavo potenciali rizika klientams su jų produktu pristatyti ne visus būtinus dokumentus. Pasitelkus „DocLogix“ šis procesas tapo efektyvesnis ir labai sumažėjo galimybė, kad pritrūks dokumentų. Tai mums taip pat leido visus dokumentus laikyti pasitelkiant loginę struktūrą.

Be to, dabar dokumentų surinkimo procesas yra automatizuotas. Sistema ištraukia tinkamus krovinių siuntimo dokumentus ir pateikia siuntimo pranešimus, pvz.: pranešimą apie išsiuntimą, siuntos sekimą ir pranešimą apie pristatymą. Procesas tampa skaidresnis, darbuotojai susikalba, nebedaroma klaidų.

Atsakingas įrangos techninės priežiūros valdymas

„Triple D Bending“ savo „DocLogix“ sistemoje įdiegė įrangos techninės priežiūros valdymą. Kiekvienas įrenginys ir dalis turi savo priežiūros dokumentaciją ir ši sistema leidžia lengvai susekti ir rasti, kam tokios paslaugos reikalingos. Be to, artėjant konkrečios dalies arba įrenginio techninei priežiūrai, sistema siunčia priminimus. Tokiu būdu nebelieka tikimybės praleisti techninę patikrą. Nei įmonei, nei jos klientams nekyla jokių techninių netikėtumų.

Atsakingas matavimo įrangos valdymo kalibravimas

Daugumos įmonių įrangos kalibravimo informacija tvarkoma rankiniu būdu. Skirtingai nei visi kiti, „Triple D Bending“ sistemose turi kiekvieno įrenginio aprašą, įskaitant informaciją apie jo kalibravimo procedūras. „DocLogix“ pateikia būsimas kalibravimo datas ir siunčia išankstinius pranešimus.

Rokas Radziunas01„Mus nustebino išskirtinis klientų aptarnavimas, kurį įvertinimo proceso metu teikė „DocLogix“ darbuotojai. Jų konsultacijų išsamumas ir kokybė buvo verti pagarbos, tačiau labiausiai mus sužavėjo pati sistema. Nors „DocLogix“ pasirodė esanti galinga platforma, ją suprasti ir konfigūruoti buvo paprasta. Mūsų darbuotojai jau dabar nepaprastai pažengę – ir be jokio programavimo. Jau sukonfigūravome susirinkimų, įrangos bei techninės priežiūros valdymo sprendimus. Žinojome tiekėją, kuris turėjo parengtus diegti sprendimus, tačiau dėl savo įmonės techninių sąlygų nusprendėme eiti platformos keliu“, – sako Rokas Radžiūnas, „Triple D Bending“ procesų tobulinimo vadovas.

Susirinkimų valdymas

Šiek tiek panaudoję susirinkimų valdymo funkciją „Triple D Bending“ pastebėjo, kad jų susirinkimai tapo produktyvesni. Prieš susirinkimą jo dalyviams primenama, kad jie atsiųstų savo informaciją, su kuria visi galėtų susipažinti. Susirinkimo moderatorius pateikia ir paskirsto susijusias užduotis tiesiai sistemoje. Dalyvaujant susirinkime tampa paprasta tvarkyti ir peržiūrėti visas neišspręstas ankstesnių susirinkimų užduotis. Neužbaigti klausimai automatiškai atsiranda būsimo susirinkimo darbotvarkėje. Užduočių įvykdymo skydas suteikia daug geresnę sekimo sistemą. Automatiškai renkant atitinkamus duomenis iš paruošimo ataskaitų, susirinkimo protokolai pateikiami suvienodinta, priderinta forma.

Ne vien standartinių dokumentų valdymo sistema

„DocLogix“ suteikia „Triple D Bending“ nemažai naudoti paprastų dokumentų valdymo funkcijų. Naudingos įvairios sistemos, pvz.: galingos paieškos, versijų kūrimo, peržiūrų, suėmimo ir kt. Tikrą pridėtinę vertę „Triple D Bending“ suteikia „DocLogix“ programinės įrangos modeliavimo galimybės. Iš tiesų, „DocLogix“ galima laikyti verslo pritaikymo modeliavimo platforma, kurioje „Triple D Bending“ procesų tobulinimo vadovas sėkmingai diegia verslo konfigūracijas įvairiose jo srityse.

Sistemoje glūdintis potencialas

Būsimuose diegimo etapuose „Triple D Bending“ daugelyje verslo sričių planuoja panaudoti „DocLogix“ darbų srauto modulio potencialą. Bandomajame etape atlikusi išsamų tyrimą „Triple D Bending“ aptiko netgi daugiau, nei tikėjosi, pažangių darbų srauto galimybių. Kaip įmonė, „DocLogix“ planuojame naudoti ne vien dokumentacijos, bet ir organizacinių procesų srautui.

„Triple D Bending“ pasiekti rezultatai:

  • mūsų vidinių procesų patobulinimas;
  • susirinkimai tapo kelis kartus produktyvesni;
  • esame tikri, kad klientui pristatomi visi dokumentai;
  • praleidžiame mažiau laiko ieškodami reikiamo dokumento;
  • itin pagerėjo bendradarbiavimas įmonės viduje ir padidėjo pasitenkinimas.
Mūsų partneriai visame pasaulyje
Siekdami, kad naršymas mūsų interneto puslapiuose būtų kuo patogesnis, naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Supratau” Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite „DocLogix” Privatumo politikoje.