Wrębowa Sp. z o.o.

„Wrębowa“ pirmaujanti Lenkijos gamybos bendrovė, gaminanti įrengimus (kaušinius keltuvus, juostinius konvejerius, filtrinius presus ir kt.) bei plieno konstrukcijas skirtas kalnakasybos ir energetikos sektoriams. Įmonė taip pat teikia įrengimų remonto, montavimo ir metalo apdirbimo paslaugas. „Wrębowa“ įkurta 1998 metais. Šiuo metu kompanijoje dirba daugiau nei 50 sertifikuotų profesionalų.

„Mes siekėme efektyviai valdyti įmonės dokumentus, sistemoje elektronizuoti daugelį savo veiklos procesų bei pagerinti kokybės vadybos sistemą. Profesionalus DocLogix komandos požiūris į sistemos diegimą leido pasiekti suplanuotų rezultatų ir dabar gauname pamatuojamą naudą. Sprendimas buvo pilnai pritaikytas mūsų poreikiams. Šiuo metu DocLogix naudojame techninės dokumentacijos valdymui, veiklos procesų automatizavimui ir daugelyje kitų sričių.“

Grzegorz Beszczyński, Kokybės valdymo sistemos vadovas

Įdiegtas sprendimas ir pasiekti rezultatai

Įdiegus „DocLogix“ ženkliai sumažėjo veiklos kaštai, nes rankiniam darbui imlias užduotis galima atlikti daug greičiau ir efektyviau. Su „DocLogix“ visi dokumentai ir procesai yra valdomi skaidriai ir struktūruotai, o tai padeda išvengti vėlavimų. Išaugo skaidrumas bei atsekamumas. Klientas taip pat džiaugiasi nedideliais sistemos palaikymo kaštais ir galimybėmis plėsti sistemos funkcionalumą.

„DocLogix“ buvo pilnai pritaikytas gamybinės įmonės poreikiams ir šiuo metu nauda juntama daugelyje sričių:

 • Elektronizuotas ir atsekamas ryšių su klientais valdymas

Sistemoje registruojami visi su klientais susiję dokumentai bei informacija (kontaktiniai duomenys, komerciniai pasiūlymai, sudarytos sutartys, priėmimo-perdavimo aktai ir kt.). Tai padeda efektyviai valdyti visą pardavimo procesą ir atskirus jo etapus.

 • Efektyvesnis gamybos proceso valdymas

Automatiniai procesai leidžia sklandžiai vykdyti gamybos procesą. Suformavus gamybos užsakymą, jis išskaidomas į sudėtines dalis, priskiriami atsakingi asmenys ir sukuriamos užduotys susijusios su įvairios dokumentacijos parengimu ir žaliavų užsakymu. Pradėjus gamybą sistemoje matomas proceso statusas. Galutiniame etape produktas pateikiamas klientui ir išrašoma sąskaita, o tai atsispindi klientų valdymo posistemėje. Pateikiant produktą klientui reikia paruošti visą dokumentacija. Siekiant automatizuoti pasikartojantį darbą bei užtikrinti dokumentų vieningumą, jie rengiami iš kliento patvirtintų šablonų „DocLogix” pati suformuoja lydraštį ir atrenka atitinkamą gaminį lydinčius dokumentus. Sistemoje taip pat saugomi ir kiti dokumentai susiję su gamybos procesu (techniniai brėžiniai, CNC programų duomenys, sąmatos, darbuotojų kvalifikacijos pažymėjimai, gamybinės įrangos patikrinimo aktai ir kt.).

 • Pagerėjo kokybės valdymo sistema

„Wrębowa“ veiklą vykdo pagal ISO 9001 kokybės standartą, o „DocLogix“ užtikrina reikiamų procedūrų tinkamą laikymąsi: Automatiniai priminimai praneša apie artėjantį privalomą techninės įrangos patikrinimą arba besibaigiantį darbuotojų kvalifikacijos atestatų galiojimą. Papildomai, „DocLogix“ sistemoje saugomos aktualios kokybės valdymo sistemos procedūros ir instrukcijos. ISO standartas reikalauja, kad visi organizacijos dokumentai būtų saugūs, o atliekami dokumentų pakeitimai lengvai atsekami. Tai užtikrina „DocLogix“ sistema. Be to, visi dokumentai ir kiti objektai yra sistemoje yra tarpusavyje susieti, todėl surasti reikiamą informaciją yra labai lengva. Pavyzdžiui suradus komercinį pasiūlymą matomi visi su juo susiję dokumentai t.y. vidiniai užsakymai gamybos skyriui, subrangovų sutartys, darbų priėmimo perdavimo aktai ir pan.

 • Efektyvesnis skundų valdymas

Skundų dėl nekokybiškos produkcijos valdymas tapo ženklai efektyvesnis, nes „DocLogix” sistemoje įvedus gaminio identifikacinį numerį akimirksniu gaunama visa jo istorija. Sistema pateikia ne tik duomenis apie panaudotas žaliavas, darbuotojus, kurie vykdė gamybinį procesą, bet ir visą susijusią ir klientui išsiųstą dokumentaciją. Tai leidžia daug greičiau nustatyti ir išspręsti iškylančias problemas. 

 • Efektyvesnis ryšių su tiekėjais valdymas

„DocLogix“ naudojamas užsakant žaliavas ar perkant paslaugas iš trečiųjų šalių. Paskelbus pirkimo konkursą, sistemoje registruojami tiekėjų pasiūlymai, atsakingi asmenys vykdo tiekėjų atranką ir galiausiai sudaromos sutartys, kurios yra saugomos sistemoje. „DocLogix“ leidžia matyti visą su konkrečiu tiekėju susijusią istoriją bei vykdyti tiekėjų patikimumo vertinimą.

 • Automatizuotas veiklos vertinimo rodiklių skaičiavimas

Kliento pageidavimu buvo sukurtas specialus veiklos rodiklių skaičiavimo funkcionalumas leidžiantis įvertinti veiklos efektyvumą. Šiuo metu skaičiuojamas pateiktų komercinių pasiūlymų ir pasirašytų sutarčių santykis, pateiktų ir išspręstų skundų dėl gamybos broko santykis bei kiti veiklos rodikliai. Šią informaciją galima filtruoti pagal pasirinktą laikotarpį, klientą ir kitus parametrus. Tai ypač aktualu įmonės vadovybei, kuri matydama veiklos rodiklius gali priimti atitinkamus sprendimus.

 • Padidėjo organizacijos skaidrumas bei veiksmų atsekamumas

„DocLogix” sistemoje fiksuojami visi atliekami veiksmai, kurie gali būti pateikti ataskaitos pavidalu. Tai ypač aktualu skundų valdymo atveju ir aukštų kokybės standartų užtikrinimui. Sistema fiksuoja kas ir kokius veiksmus atlieka gamybiniame procese, saugo įrašus, komentarus ir visą dokumentaciją.

Pagrindiniai projekto skaičiai

 

4

Projektas buvo įgyvendintas per 4 mėnesius

 

35%

Apie 35% sumažėjo darbo krūvis susijęs su informaciniais procesais pagrindinėse veiklos srityse

 

90

Apie 90 skirtingų tipų dokumentų ir su jais susijusių procesų valdomi per „DocLogix”

 

95%

95% greitesnė informacijos paieška

 

Trumpai apie projektą

 

Prieš įdiegiant „DocLogix” kompanijoje vyravo popierinis dokumentų valdymas ir buvo naudojamos standartinės kompiuterinės priemonės informacijos ir elektroninių dokumentų apsikeitimui. „DocLogix” pasiūlė kliento poreikiams adaptuotą sprendimą ir šiuo metu sistema naudojama labai įvariose srityse nuo gamybos procesų valdymo iki ryšių su klientais bei tiekėjais valdymo. „DocLogix” padėjo struktūruoti ir pagerinti vidinius procesus bei efektyviau suvaldyti informacijos srautus. Sprendimas taip pat pagerino kokybės valdymo sistemos procedūrų vykdymą ir kontrolę t.y. kokybės dokumentacijos valdymą, skundų nagrinėjimą ir veiklos vertinimo rodiklių skaičiavimą. Praėjus keletui metų po projekto paleidimo klientas pastebi, kad sistema ženkliai pagerino gamybos efektyvumą bei padėjo sutaupyti daug laiko ir finansinių resursų.

Kodėl pasirinkta DocLogix

 • Geras produkto kokybės ir kainos santykis
 • Tiekėjo lankstumas ir įsiklausymas į kliento poreikius
 • Paprastas įdiegimas
 • Intuityvi ir lengvai naudojama sistema
 • Patogus paieškos funkcionalumas
 • Galimybė atsekti sistemoje atliekamus veiksmus
 • Aukštas saugumo lygis
Siekdami, kad naršymas mūsų interneto puslapiuose būtų kuo patogesnis, naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Supratau” Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite „DocLogix” Privatumo politikoje.