Konferencija „Dokumentų valdymo aktualijos ir perspektyvos“, gruodžio 3 d.

Kviečiame į konferenciją „Dokumentų valdymo aktualijos ir perspektyvos“, kuri vyks 2015 m. gruodžio 3 d. Konferencijos tikslas – pasidalinti įžvalgomis aktualiausiais šiandienos dokumentų valdymo klausimais, aptarti iššūkius, kurie laukia ir su kuriais teks susidurti kuriant ir kaupiant dokumentus sumanios visuomenės amžiuje.

Konferencijoje savo patirtimi ir įžvalgomis dokumentų valdymo aspektu dalysis Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarijos, Lietuvos vyriausiojo archyvaro tarnybos, Lietuvos valstybės naujojo archyvo, AB Lietuvos paštas, UAB „DocLogix“, Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos, Valstybės įmonės Registrų centro darbuotojai bei kiti savo srities profesionalai.

Organizuojama konferencija skirta valstybės įstaigų, įmonių, organizacijų darbuotojams, turintiems teisę priimti strateginius sprendimus susijusius su dokumentų valdymu informacinių technologijų priemonėmis bei dirbantiems dokumentų valdymo srityje.

Konferencija vyks Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos patalpose (Švitrigailos g. 18, Vilnius) nuo 9.00 iki 16.30.

Į šią konferenciją kviečiame po vieną įstaigos atstovą, kuris dirba su įstaigos dokumentų valdymu. Maloniai kviečiame iki 2015 m. lapkričio 27 d. informuoti apie savo įstaigos atstovo dalyvavimą konferencijoje.

Konferenciją organizuoja Lietuvos valstybės naujasis archyvas bendradarbiaudamas su Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentu prie Vidaus reikalų ministerijos bei UAB „DocLogix“.

Pastaba: gali kilti sunkumų ieškant vietos automobiliui, todėl, vykstantiems automobiliu, reikėtų tam numatyti daugiau laiko.

Daugiau informacijos:
Rūta Steponavičiūtė
Lietuvos valstybės naujojo archyvo
Dokumentų valdymo priežiūros skyriaus vyriausioji specialistė
Tel. 8 5 265 2564
El. paštas r.steponaviciute@archyvai.lt

Komentarai
Susisiekite su mumis

Norėtumėte sužinoti kaip „DocLogix“ gali padėti Jūsų organizacijai? Susisiekite su mumis, užpildydami žemiau esančią formą.

Siekdami, kad naršymas mūsų interneto puslapiuose būtų kuo patogesnis, naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Supratau” Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite „DocLogix” Privatumo politikoje.