Latvijos aukštosios mokyklos studentus moko dirbti su „DocLogix” sistema

Keturiolikos aukštųjų mokyklų studentai Latvijoje jau gali mokytis dirbti su „DocLogix“ sistema. Nuo 2019 m. pavasario į mokymų programą buvo įtraukta paskaita, kurios metu studentai mokomi dirbti su dokumentų valdymo sistema „DocLogix“. Studijų metu studentai geriau susipažins su dokumentų valdymo specifika ir procesais bei išmoks, kaip turi būti tvarkomi elektroniniai dokumentai.

Šis projektas finansuojamas iš ES struktūrinių fondų pagal „Sektorių kvalifikacijų sistemos efektyvumo didinimas ir profesinio mokymo kokybės užtikrinimas“ programą.

Pagrindinis projekto tikslas yra pagerinti profesinio mokymo turinį, atnaujinti ir tobulinti profesinius standartus ir profesinės kvalifikacijos reikalavimus pagal Latvijos kvalifikacijų sistemą, taip pat plėtoti profesinės kvalifikacijos turinio tyrimus, įdiegiant modulinio metodo švietimo programas ir suteikti reikalingas mokymo priemones kokybiniam programų įgyvendinimui. Taip pat pagerinti sektorių kvalifikacijų sistemą.

„Latvijos viešasis sektorius naudojasi „DocLogix“ sistema jau daugiau nei 10 metų. Tai, kad jie nusprendė įgyvendinti šį projektą pasirinkdami būtent mūsų produktą – didelis įvertinimas mums. Džiaugiamės galėdami prisidėti prie organizacijų siekio skaitmenizuotis ir studentų edukavimo. Studentai įgys dokumentų valdymo žinių ir galės geriau konkuruoti darbo rinkoje, o valstybinis ir kiti sektoriai, kurie naudoja „Doclogix”, lengviau ras kvalifikuotų specialistų“ – sako „DocLogix“ direktorė Natalija Jonušienė.

Tiesioginis projekto tikslas yra sukurti profesinio mokymo turinį, kuris atitiktų kintančios darbo rinkos poreikius, ir užtikrinti profesinio mokymo suderinimą Europos kvalifikacijų sąrangai.

Prie šio projekto įgyvendinimo prisidėjo nemaža dalis ir Latvijos bei kitų šalių organizacijų: Latvijos Darbdavių konfederacija, Latvijos žemės ūkio organizacijos bendradarbiavimo taryba, Laisvosios profesinių sąjungų konfederacija, Valstybinė švietimo kokybės tarnyba, Rygos technikos universitetas, Latvijos universitetas, UAB „Tet”, uab „Linearis“, UAB „Ernst & Young Baltic“, UAB „Tilde“, UAB „Baltic Computer Academy“ ir UAB „COLLA“.

Tai ne pirmas kartas, kai studentai yra mokomi dirbti su „DocLogix“ sistema. Prieš penkerius metus Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto archyvistikos studijų programos trečiojo kurso studentams buvo pradėtas dėstyti „DocLogix“ sistemos kursas, kurio metu studentai susipažino su sistemos galimybėmis ir dokumentų valdymo specifika. Studentus su „DocLogix“ sistema supažindino įmonės darbuotoja lektorė Kristina Petrylė. Baigę kursą ir egzamine pasitikrinę savo žinias studentai tapo pažengusiais „DocLogix“ vartotojais su plačiomis žiniomis apie patį dokumentų valdymą.

 

 

Komentarai
Siekdami, kad naršymas mūsų interneto puslapiuose būtų kuo patogesnis, naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Supratau” Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite „DocLogix” Privatumo politikoje.