Microsoft pakitimai ir jų reikšmė sistemos darbui

Informuojame, jog nuo 2022 m. birželio 15 d. Microsoft nutraukia
 „Internet Explorer 11“ naršyklės palaikymą „Windows 10“ ir senesnėse operacinės sistemos versijose. Šią naršyklę pakeis „Microsoft Edge“.

 

Pereinamuoju laikotarpiu, siekiant sumažinti trukdžių ir problemų tikimybę sistemose, kurios veikia tik naudojant „Internet Explorer“ (toliau IE), Microsoft suteikia galimybę naudoti „Microsoft Edge“ naršyklę su IE rėžimu.

 

Tai reiškia, kad mūsų Klientai, kurie naudoja DocLogix 11 ar senesnę versiją, galės nustatyti IE rėžimą „Microsoft Edge“ naršyklėje bei toliau naudotis mūsų sistema. DocLogix komanda proaktyviai atliko „Microsoft Edge“ naršyklės su IE rėžimu testavimus DocLogix 11 (taip pat ir senesnėse versijose) ir kritinių neatitikimų neužfiksavo.

 

Nepaisant mūsų atliktų testų rezultatų, norime atkreipti Jūsų dėmėsį, kad IE naršyklė sąveikauja ir su kitomis palaikančiomis sistemomis bei programine įranga, kurios palaipsniui mažins atnaujinimų kiekį skirtą IE naršyklei. Dėl šios priežasties matome riziką nenumatytiems sutrikimams, nekorektiškam sistemų veikimui ir padidėjusioms saugumo rizikoms (saugumo spragos, kuriomis gali mėginti pasinaudoti ,,programišiai“, turint omenyje esančią geopolitinę situaciją).

 

Plėtoti DocLogix 11 ar senesnių versijų funkcionalumo palaikymo nesvarstome ir toliau skirsime dėmesį naujausios DocLogix versijos sklandaus veikimo užtikrinimui bei tobulinimui.

 

Naujausia DocLogix 12.8.7 versija yra palaikoma naudojantis visomis naujesnėmis naršyklėmis.

 

Dėl aukščiau išvardintų priežasčių rekomenduojame įsivertinti galimas rizikas bei jų pasekmes ir apsvarstyti Jūsų naudojamos DocLogix versijos naujinimą.

 

Daugiau informacijos apie Doclogix 12.8.7 versiją galite rasti paspaudę šią nuorodą.

 

Aptarti versijos naujinimo sąlygas galite susisiekę su Jumis dirbančiu DocLogix klientų vadovu arba el. paštu sales@doclogix.lt

Komentarai
Siekdami, kad naršymas mūsų interneto puslapiuose būtų kuo patogesnis, naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Supratau” Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite „DocLogix” Privatumo politikoje.