Papildymas: Ką daryti su elektroniniais dokumentais, pasirašytais po liepos 1 d.?

Mieli Klientai,

Informuojame, kad sulaukėme oficialaus atsakymo iš Lietuvos vyriausiojo archyvaro tarnybos dėl el. dokumentų galiojimo po 2019 m. liepos 1 d.

 

Ką daryti su elektroniniais dokumentais, pasirašytais po liepos 1 d.?

„(…) siūlytume valdyti elektroninius dokumentus tokius, kokie jie buvo sukurti, (…)….Vertinant gaunamą informaciją apie elektroninius dokumentus, sudaromus po 2019-07-01, ir Elektroninio archyvo informacinės sistemos funkcionalumus, svarstytina ir tokia galimybė: jeigu perduodant elektroninius dokumentus, sudarytus pagal ADOC specifikaciją, saugoti valstybės archyvams iškiltų perdavimo problemų, šių dokumentų elektroninius nuorašus būtų galima patvirtinti kopijos tikrumo paskirties elektroniniu parašu.“

 

Veiksmai, kuriuos rekomenduojame atlikti:

Iškilus perdavimo problemai, dokumentus patvirtinti kopijos tikrumo paskirties parašu.

Šis funkcionalumas yra naujausioje DocLogix versijoje. Klientams, kurie naudojasi kitomis DocLogix versijomis, prašome kreiptis į Techninės priežiūros skyrių.

 

Kontaktai

„DocLogix” techninės priežiūros skyrius:

support@doclogix.lt , tel.+370 5 2745859.

Prisijungimas prie „DocLogix” priežiūros skyriaus portalo: http://support.doclogix.lt

Klientų aptarnavimo vadovai: sales@doclogix.lt

 

Komentarai
Siekdami, kad naršymas mūsų interneto puslapiuose būtų kuo patogesnis, naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Supratau” Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite „DocLogix” Privatumo politikoje.