Pranešimai iš kasmetinės „DocLogix“ konferencijos 2011

2011 m. gegužės 26 d. „Doclogix“ kartu su partneriais „Lietuvos archyvų departamentu prie LR Vyriausybės“ ir „Informacinės visuomenės plėtros komitetu“ organizavo kasmetinę konferenciją, skirtą aptarti šiandien aktualiausias elektroninės valdžios įgyvendinimo problemas viešajame sektoriuje. Konferencijos tema: „E.dokumentų įgyvendinimo praktika viešajame sektoriuje. Kaip pasiruošti ir pradėti naudoti?“

 

Konferencijos pranešimai

Renginyje dalyvavo beveik du šimtai viešojo sektoriaus atstovų – vadovų, departamentų direktorių ir skyrių vedėjų. Apie perėjimą prie elektroninių dokumentų sistemos, iškilusias kliūtis bei kaip su jomis buvo susidorota, pasakojo Šarūnas Nacevičius iš Vadovybės apsaugos departamento prie VRM.

Konferencijos metu svarbiausi akcentai buvo tai, kad nereikia bijoti elektroninių dokumentų, o pasidalinimas praktine patirtimi skatina ir kitas organizacijas pereiti prie elektroninių dokumentų. Svarbu ir tai, kad dokumentų valdymo elektronifikacija eina kartu su naujausiomis technologijos bei atitinka visus raštvedybos ir teisinius reikalavimus. Taip pat daug diskutuota apie elektroninio parašo naudojimą.

Kaip teigė „DocLogix“ direktorius Jaroslav Gil: „Dalinimasis patirtimi ir gyvas bendravimas labai svarbus pereinant nuo popierinių prie elektroninių dokumentų. Būtent tokio tipo renginiai, kai pristatoma sėkminga patirtis bei produkto naujovės duoda neįkainojamą naudą tiek konferencijos dalyviams, tiek organizatoriams. Ateityje planuojame organizuoti daugiau tokio tipo renginių.“

Komentarai
Susisiekite su mumis

Norėtumėte sužinoti kaip „DocLogix“ gali padėti Jūsų organizacijai? Susisiekite su mumis, užpildydami žemiau esančią formą.

Siekdami, kad naršymas mūsų interneto puslapiuose būtų kuo patogesnis, naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Supratau” Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite „DocLogix” Privatumo politikoje.