Pristatome „DocLogix“ atnaujinimo paketą „Service Pack 1“

Mieli DocLogix vartotojai,

Baigiantis metams norime pasveikinti Jus su artėjančiomis šventėmis ir pasidalinti 2014 metų darbo rezultatu.

BET… prieš tai  leiskite  padėkoti, kad nuolat prisidedate prie „DocLogix“ sėkmės. Esate tie, kurie NE-leidžiate mums mėgautis vien naujo funkcionalumo  kūrimu ir „bėgimu“ į priekį. Jūs reikalaujate išties aukštus kokybinius standartus atitinkančio produkto. Atliepdami Jūsų prašymams, 2014 metus paskyrėme KOKYBĖS metais. Darėme solidžias investicijas į:

 • „DocLogix“ produkto kokybę. Visus 2014 metus paskyrėme eilės „DocLogix“ funkcijų automatizavimui, greitaveikos gerinimui, klaidų eliminavimui, patogumo didinimui, intuityvumui, estetikai ir kitų  su kokybe susijusių aspektų puoselėjimui.
 • „DocLogix“ aptarnavimo kokybę. Klientų aptarnavimo departamentas išaugo 350%, atitinkamai  greičiau reaguojama į užklausas, pagerėjo komunikacija.
 • „DocLogix“ vystymo standartus:
  • Naujos „DocLogix“ funkcijos kuriamos naudojant „Agile Scrum“ metodiką. Pagal šią metodiką produkto funkcijos kuriamos iteracijomis ir derinamos su galutiniu klientu tol kol tampa pilnai išbaigtos ir 100 % atitinka vartotojo lūkesčius.
  • Sukurta automatinio testavimo platforma. Joje „DocLogix“ produktas testuojamas kiekvieną dieną.

Tiems, kas jau spėjote pajusti teigiamus  pokyčius ir netgi pranešėte mums apie tai – didelis Ačiū. Jūsų įvertinimai mus motyvuoja dar didesniems darbams :) Tikimės, kad artimiausiu metu pastangas įvertins visi „DocLogix“ klientai.

Na, o dabar tai,  ką gi nuveikėme Jūsų labui per 2014-uosius metus.

Parengėme „DocLogix“ atnaujinimo paketą „DocLogix 2014 Service Pack 1“ (SP1). Jame rasite greitaveikos, saugumo, kontrolės, patogumo patobulinimus. Kai kurie pagerinimai buvo išleisti jau anksčiau, kaip atskiri atnaujinimai. Šis paketas apjungia juos visus į vieną atnaujinimą. „DocLogix 2014 SP1“ gali būti instaliuotas iškart, nediegiant jokių papildomų ankstesnių atnaujinimų.

 

Kodėl verta atsinaujinti „DocLogix 2014“ į „DocLogix 2014 SP1“?

Keletas išskirtinių patobulinimų, kuriuos rasite „DocLogix 2014 SP1“ viduje:

 • Elektroninio parašo patobulinimai
  • Perkūrėme elektroninio pasirašymo komponentus. Nuo šiol pasirašymas vykdomas Java programinės kalbos pagalba. Tai reiškia, kad el. pasirašymas dabar yra galimas iš bet kurios interneto naršyklės. Darbo vietos parengimas pasirašymui nereikalauja ypatingų žinių ir sudėtingo konfigūravimo.
  • Nuo šiol, daugiau nei vieno dokumento pasirašymas vienu metu bus sklandus. Lietuvos vartotojai elektronizuotuose procesuose galės iš anksto nustatyti elektroninio parašo paskirtį.
  • Estijos vartotojai pasirašomame dokumente galės nustatyti pagrindinį priedą, kurio pavadinimas bus naudojamas pasirašytam dokumentui pavadinti.
 • Greitaveikos patobulinimai
  • Jie liečia dokumentų saugą ir užduočių vykdymą. Nuo šiol siųskite užduotis nors ir tūkstančiui darbuotojų iškart.
 • Patobulinta veiksmų kontrolė
  • Buvo sukurti dokumentų auditavimo išplėtimai: nuo šiol, „DocLogix“ sistema užfiksuos visus bandymus skaityti dokumentus ir jų priedus, net jei jie buvo atlikti su greitąja peržiūra.
 • Panaikinti apribojimai
  • Atsirado galimybė dokumento kortelės laukelyje įrašyti tiek simbolių, kiek tik sugalvosite. Buvo sukurtas naujas laukelio tipas dokumentų formose, kuriame galėsite įvesti neribojamą kiekį teksto. Ypač patogu, kai nenorite kurti atskiro failo, o įvedamo teksto yra labai daug.
 • Išplėtota „protingos sistemos“ koncepcija
  • Nuo šiol, vartotojas paprastomis priemonėmis pats sukuria taisykles, pagal kurias sistema tikrina ar reikiama informacija yra tinkamai užpildyta atitinkamuose  dokumento kortelės laukeliuose, atitinkamame proceso žingsnyje. Sistema informuos vartotoją jei jis neteisingai arba nepilnai užpildė dokumentą.
 • Ištaisytos kitos  su greitaveika, patogumu, automatizavimu susijusios produkto klaidos.

Siekėme išlikti sąžiningi su jumis ir sąmoningai „DocLogix 2014 SP1“ nevadiname nauja versija. Atnaujinime „supakavome“ visus 2014 metų PATOBULINIMUS. Naujos „DocLogix“ versijos su visiškai naujais funkcionalumais laukite jau netrukus – pirmąjį 2015 m. ketvirtį.

Norėdami atnaujinti turimą „DocLogix“ versiją į „DocLogix 2014 SP1“ – susisiekite su Jus aptarnaujančiu „DocLogix“ atstovu.

 

Su meile,
„DocLogix“ direktorius Jaroslav Gil

Komentarai
Susisiekite su mumis

Norėtumėte sužinoti kaip „DocLogix“ gali padėti Jūsų organizacijai? Susisiekite su mumis, užpildydami žemiau esančią formą.

Siekdami, kad naršymas mūsų interneto puslapiuose būtų kuo patogesnis, naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Supratau” Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite „DocLogix” Privatumo politikoje.