Pristatytas sprendimas „DocLogix start“

Sėkmingo „DocLogix“ ir sprendimo partnerio „Lattelecom“ bendradarbiavimo dėka prieš keletą mėnesių Latvijos rinkai pristatytas sprendimas, pavadintas „DocLogix start“, kuris jau pasiteisino ir atnešė sėkmingų pardavimų.

„Lattelecom“ jau atliko 5 sėkmingus „DocLogix start“ diegimus (Rezeknes, Riebiņu, Vecumnieku, Priekuļu apskričių tarybos, UAB Latgran), ir turi dar keletą suplanuotų šio sprendimo diegimų artimiausiu metu. Džiugina, kad „DocLogix start“ gerai įvertino tiek sprendimą įsigiję klientai, tiek ir juos atlikęs partneris.

„DocLogix start“ sprendimas pasižymi paprasta ir aiškia kainodara, standartizuotu diegimo procesu, todėl partneriams jį lengva įdiegti bei užtikrinti greitą ir kokybišką aptarnavimą. Be to, sprendimo diegimas ir vartotojų mokymai užtrunka vos 3 dienas. Didelis privalumas tiek klientui, tiek ir partneriui yra tai, kad įdiegtus standartinius sprendimus daug lengviau prižiūrėti bei teikti palaikymą.

Prieš savaitę Lietuvos rinkai taip pat pristatytas naudojimui paruoštas „DocLogix“ sprendimas – „ADOC start“, dedikuotas ADOC-V1.0 elektroninių dokumentų palaikymo funkcionalumui. Šis sprendimas skirtas viešojo administravimo sektoriaus įstaigoms ir organizacijoms, ir suteikia institucijai galimybę rengti, gauti, aptarnauti, vizuoti ir pasirašyti elektroninius dokumentus, atitinkančius elektroniniu parašu pasirašyto elektroninio dokumento specifikacijos ADOC-V1.0 reikalavimų aprašą.

Kilęs klientų susidomėjimas leidžia teigti, kad „ADOC start“ sprendimas pateiktas kaip tik laiku. „DocLogix“ jau atliko ir pirmuosius pristatymus klientams.

Komentarai
Susisiekite su mumis

Norėtumėte sužinoti kaip „DocLogix“ gali padėti Jūsų organizacijai? Susisiekite su mumis, užpildydami žemiau esančią formą.

Siekdami, kad naršymas mūsų interneto puslapiuose būtų kuo patogesnis, naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Supratau” Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite „DocLogix” Privatumo politikoje.