Skaitmeninė transformacija.

Verslo procesų automatizavimas, dar vadinamas verslo automatizavimu arba skaitmenine transformacija, yra technologijomis pagrįstas sudėtingų verslo procesų automatizavimas. Skaitmeninę transformaciją apibrėžiame kaip įmonių, organizacijų ar valdžios institucijų veiklos modelio keitimą, naudojantis kasdien tobulėjančiomis informacinių technologijų galimybėmis.

Skaitmeninė transformacija gali pagerinti teikiamų paslaugų kokybę ar net patį teikimą, tinkamai suvaldyti išlaidas, gamybinėse įmonėse optimizuoti ir automatizuoti aiškius ir atsikartojančius procesus, mažinant laiko kaštus.

 

Transformacijos eiga susideda iš programų integravimo, darbo išteklių pertvarkymo ir programinės įrangos taikymo visoje organizacijoje (atskirais atvejais dalyje organizacijos). Rekomenduojama pradėti nuo skaitmeninės brandos įmonėje vertinimo ir skaitmeninės strategijos sukūrimo. Šiame etape organizacijos turėtų išgryninti kelius ir būdus, kaip bus kuriama vertė skaitmeninėje aplinkoje, įvertinant pajamų pokyčius, operacijas ir kitus kritinius faktorius (pavyzdžiui, kultūrą, riziką ar konkurencinę aplinką).

Sėkmingai skaitmeninei transformacijai įgyvendinti yra būtinas platus ir įvairus ekspertizės rinkinys. Planuojant ir vykdant skaitmenizavimo programas, rekomenduojama įtraukti įmonės darbuotojus, pagrindinius tiekėjus, klientus ar verslo partnerius, industrijos atstovus ir išorės ekspertus.

Vykstant nuolatinei kovai dėl talentų, trūkstamas kompetencijas per trumpą laiką galėsite užauginti tik panaudojant visus galimus plėtros būdus (naujų talentų pritraukimas, skaitmeninės kompetencijos ugdymas, profesionalios konsultacijos, ekspertų ir industrijos tinklai, skaitmeninės bendruomenės įtraukimas), o taip pat puoselėjant inovacijomis pagrįstą kultūrą.

Komentarai
Susisiekite su mumis

Norėtumėte sužinoti kaip „DocLogix“ gali padėti Jūsų organizacijai? Susisiekite su mumis, užpildydami žemiau esančią formą.

Siekdami, kad naršymas mūsų interneto puslapiuose būtų kuo patogesnis, naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Supratau” Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite „DocLogix” Privatumo politikoje.