Suskubkite – pats laikas planuoti dokumentų valdymo bei kokybės valdymo sistemų įsigijimą pasinaudojant ES parama

Galvojate apie institucijos veiklos efektyvinimą, valdymo procesų automatizavimą ar kokybės gerinimą? Kaip ir kitos pažangios institucijos norite naudotis geriausia Europoje dokumentų ir procesų valdymo sistemą „DocLogix“*, bet trūksta tam lėšų? Turime gerų žinių: tokių sistemų diegimas gali būti įtrauktas į Vidaus reikalų ministerijos rengiamą 2016-2018 m. veiksmų planą siekiant viešojo valdymo efektyvumo. Žinotina, kad pagal 2014–2020 m. investicijų veiksmų programos 10 prioriteto „Visuomenės poreikius atitinkantis ir pažangus viešasis valdymas“ įgyvendinimo priemones, vidaus administravimo tobulinimo ir kokybės gerinimo projektus numatoma finansuoti iš ES struktūrinių fondų lėšų.

Tad savo klientams ir kitoms suinteresuotoms institucijoms rekomenduojame suskubti pateikti Vidaus reikalų ministerijai informaciją apie planuojamas vykdyti veiklas ir numatomus finansavimo šaltinius.

Pagal programos aprašymą dokumentų valdymo sistemos diegimas ar naujinimas galės būti tiesiogiai finansuojamas pagal šias priemones:

  • 1.2. Valstybės institucijų ir įstaigų vidaus administravimo tobulinimas.
  • 1.3. Viešojo valdymo institucijų veiklos valdymo gerinimas savivaldybėse (priemonės aprašymo projektas rengiamas)

Ar žinojote, kad išties moderni kokybės vadyba yra paremta technologijomis? Rinkdamiesi kokybės vadybos sistemą ir ją diegsiančią įmonę būtinai teiraukitės, ar jų aprašyti procesai bus elektronizuoti? Jei taip, kokiomis priemonėmis? „DocLogix“ sprendimas  yra pritaikytas kokybės valdymo sistemų palaikymui ir tuo naudojasi nemažai mūsų klientų. Jei reikia rekomendacijų ir patarimų šiuo klausimu – būtinai kreipkitės ir mes mielai pasidalinsime patirtimi. „DocLogix“ kaip sudėtinė kokybės valdymo sistemos dalis gali būti diegiama pasinaudojant 10 prioriteto priemonėmis:

  • 3.2. Paslaugų ir asmenų aptarnavimo organizavimo gerinimas viešojo valdymo institucijose.
  • 3.3. Paslaugų ir asmenų aptarnavimo kokybės gerinimas savivaldybėse.

Turite klausimų ar norite pasikonsultuoti?
Kreipkitės į mus

Jurgita Baldyšienė
UAB „DocLogix“ pardavimų direktorė
Mob.: 8 686 05223
Tel.: 8 5 2745856
El. p.: jbaldysiene@doclogix.lt

 

*2015 m. Europos informacinių technologijų (IT) meistriškumo apdovanojimuose (European IT & Software Excellence Awards) lietuviškas produktas „DocLogix“ pripažintas geriausiu informacijos ir dokumentų valdymo sprendimu Europoje.

Komentarai
Susisiekite su mumis

Norėtumėte sužinoti kaip „DocLogix“ gali padėti Jūsų organizacijai? Susisiekite su mumis, užpildydami žemiau esančią formą.

Siekdami, kad naršymas mūsų interneto puslapiuose būtų kuo patogesnis, naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Supratau” Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite „DocLogix” Privatumo politikoje.