Svarbi informacija dėl pasikeitimų ADOC-V1 specifikacijoje

Gerb. Klientai,

Kaip jau informavome, nuo liepos 1 d. įsigaliojo nauja ADOC-V1 specifikacijos redakcija.

„DocLogix“ įgyvendino šiuos pakeitimus.

Archyvams įgyvendinus ADOC-V1 specifikacijos pakeitimų tikrinimą, šią savaitę gavome informaciją, kad Lietuvos vyriausiojo archyvaro tarnybos svetainėje www.adoc.archyvai.lt patikrinus elektroninį parašą pasirašytą „DocLogix“ sistemoje po atnaujinimo įdiegimo yra parodomi tokie ar panašūs pranešimai:

„Šis parašas yra negaliojantis“ arba

„Elektroninis parašas (su identifikatoriumi „SignatureElemID_…………………………“) neatitinka specifikacijos reikalavimų: algoritmo „SHA-1“ naudojimas po 2019-07-01 00:00:00 yra draudžiama“

„DocLogix“ bendrauja su Lietuvos vyriausiojo archyvaro tarnyba, siekdami išsiaiškinti susiklosčiusią situaciją.

Tuo metu klientams paruošėme pakeitimus, kurie atitinka Lietuvos vyriausiojo archyvaro tarnybos svetainės tikrinimą. Juos įdiegus nebus rodomi aukščiau paminėti pranešimai www.adoc.archyvai.lt svetainėje.

Dėl pakeitimų įdiegimo kreipkitės į „DocLogix“ techninės priežiūros skyrių:

Kontaktai

„DocLogix” techninės priežiūros skyrius:

el.p. support@doclogix.lt , tel.+370 5 2745859.

Prisijungimas prie „DocLogix” priežiūros skyriaus portalo:http://support.doclogix.lt

Komentarai
Susisiekite su mumis

Norėtumėte sužinoti kaip „DocLogix“ gali padėti Jūsų organizacijai? Susisiekite su mumis, užpildydami žemiau esančią formą.

Siekdami, kad naršymas mūsų interneto puslapiuose būtų kuo patogesnis, naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Supratau” Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite „DocLogix” Privatumo politikoje.