SVARBU dėl elektroninio parašo laiko žymos tiekėjo dirbant su „DocLogix“ sistema

Mieli esami ir būsimi „DocLogix“ Klientai, kurie naudojasi ar nuspręs naudotis kvalifikuotu elektroniniu parašu.

Informuojame, kad pasikeitė reikalavimai prisijungimui prie VĮ Registrų centro laiko žymos paslaugos. Todėl organizacijoms, kurios nuspręs įsigyti ar pratęsti sutartį su Registrų centru dėl laiko žymos, REKOMENDUOJAME informuoti Registrų centrą, kad laiko žymos bus naudojamos darbui su „DocLogix“ sistema bei susiderinti žemiau pateikiamą SVARBIĄ informaciją:

Kreipiantis nurodytu adresu Registrų centras reikalauja VPN tunelio konfigūracijos, todėl galutinai paslauga bus galima naudotis, jeigu perkančiosios organizacijos sistemos administratorius teisingai atliks konfigūraciją, kurią nurodo Registrų centras.

  • Registrų centro laiko žymos paslauga „DocLogix“ sistemoje NEVEIKIA kreipiantis į žiniatinklio paslaugą (webservisą) šiuo adresu: https://tsp.rcsc.lt/wPKITSP.svc

Primename, kad šiandien kvalifikuotas laiko žymos paslaugas Lietuvoje, pagal Ryšių Reguliavimo Tarnybos patvirtintą patikimų įmonių sąrašą, teikia dvi institucijos:

  1. VĮ Registrų centras (http://www.rcsc.lt/) ir
  2. UAB „BalTstamp“ (https://www.baltstamp.lt/lt/)

 

Iškilus neaiškumams ar klausimams, prašome susisiekti su jūsų įmonę kuruojančiu „DocLogix“ konsultantu.

 

Komentarai
Siekdami, kad naršymas mūsų interneto puslapiuose būtų kuo patogesnis, naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Supratau” Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite „DocLogix” Privatumo politikoje.