Šventinis pasiūlymas „DocLogix“ klientams

Per šį šventinį laikotarpį norime Jums PADOVANOTI IT infrastruktūros būsenos ir apkrovų įvertinimo paslaugą.

IT infrastruktūros būsenos įvertinimas suteiks neįkainojamos informacijos apie Jūsų turimų duomenų saugyklų ir tarnybinių stočių resursų panaudojimą, perdavimo greičius, padės surasti „butelio kakliukus“. Taip pat bus įvertintas  jūsų rezervinio kopijavimo sprendimas, bei galimybė užtikrinti norimus SLA laikus. Po paslaugos klientui atsiunčiama detali ataskaita su rekomendacijomis kaip galima optimizuoti jūsų turimą IT ūkį, sumažinti išlaidas, sutaupyti brangaus IT administratorių laiko. Paslaugą suteiks „DocLogix“ partneris „Alna Intelligence“.

Užsisakykite paslaugą iki šių metų Kalėdų ir šis 3 000 eurų vertės darbas Jums bus atliktas NEMOKAMAI.

Kuo IT infrastruktūros būsenos įvertinimas gali būti Jums naudingas:

  • Sužinosite Oracle, SQL Server, Exchange ir kt. aplikacijų krūvius.
  • Peržiūrėsite pagrindines aplikacijų infrastruktūros konfigūracijas, dydžius, panaudojimą, taip pat gausite infrastruktūros greitaveikos ir aplikacijų apkrovos analizę.
  • Atrasite „butelio kakliukus“ infrastruktūroje: gausite išsamius duomenis apie tarnybines stotis, SAN duomenų tinklą, duomenų saugyklas – procesorių, atminties, diskinės talpos išnaudojimą. Taip pat sužinosite pagrindinius duomenų saugyklų ir tinklo greitaveikos parametrus.
  • Pasitikrinsite virtualių tarnybinių stočių aplinką ir sujungimus su duomenų saugyklomis.
  • Failų sistemos metaduomenų analizė suteiks informaciją apie tai, kokių tipų failus jūs naudojate, išanalizuos jų sukūrimą, modifikavimą, paskutinio atidarymo laiką, dydžius ir t.t.
  • Pasitikrinsite, ar Jūsų laikomi duomenys yra draugiški naujausioms saugyklų technologijoms ir gali būti suspaudžiami bei deduplikuojami. Tai leis planuoti kelis kartus mažesnės talpos saugyklas, spręsti tinklo greitaveikos problemas.
  • Pamatysite, kaip atrodo Jūsų duomenų tinklas (SAN) grafiniame pavidale bei sužinosite pagrindinius jo parametrus (perdavimo spartą ir pan.).
  • Pamatysite, kokia yra Jūsų rezervinių kopijų darymo sparta bei galimybė atstatyti prarastus ar pažeistus duomenis. Taip pat gausite informaciją, kaip keičiasi Jūsų kopijuojami duomenys, kaip galima sumažinti jų apimtis ir padidinti kopijų dažnumą, užtikrinti jų integralumą ir atstatomumą.

Jei turite klausimų ar norite užsisakyti, susisiekite:

Vilmantas Slančiauskas,
„Alna Intelligence“ projektų vadovas
El. paštas: vslanciauskas@alna.lt

Komentarai
Susisiekite su mumis

Norėtumėte sužinoti kaip „DocLogix“ gali padėti Jūsų organizacijai? Susisiekite su mumis, užpildydami žemiau esančią formą.

Taip pat skaitykite
Siekdami, kad naršymas mūsų interneto puslapiuose būtų kuo patogesnis, naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Supratau” Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite „DocLogix” Privatumo politikoje.