UAB „DocLogix“ pasirašė pirmąją partnerystės sutartį Azerbaidžane

UAB „DocLogix“ pasirašė pirmąją bendradarbiavimo sutartį Azerbaidžane su bendrove „ULTRA“. Bendrovė „ULTRA“ tapo oficialia „DocLogix“ atstove Azerbaidžane, įgaliota pardavinėti bei teikti „DocLogix” sistemos diegimo, projektavimo, įgyvendinimo, palaikymo ir konsultavimo paslaugas.

Bendrovė „ULTRA“ yra viena pirmaujančių IT kompanijų Azerbaidžane. „ULTRA” yra „Microsoft“, „IBM“, „HP“, „Cisco“, „Oracle“ ir kitų tarptautinių kompanijų oficialus partneris Azerbaidžane.

Tikimasi, kad su kompanijos „ULTRA“ pagalba, „DocLogix“ dar šiais metais atliks ne vieną dokumentų valdymo sistemos diegimą Azerbaidžane.

„DocLogix“ partnerystės programa skirta partneriams, siekiant pasidalinti sukaupta patirtimi, suteikti bei vystyti reikalingus įgūdžius, kurie leistų partneriams sėkmingai teikti ir diegti dokumentų valdymo sprendimus klientams.

Komentarai
Susisiekite su mumis

Norėtumėte sužinoti kaip „DocLogix“ gali padėti Jūsų organizacijai? Susisiekite su mumis, užpildydami žemiau esančią formą.

Siekdami, kad naršymas mūsų interneto puslapiuose būtų kuo patogesnis, naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Supratau” Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite „DocLogix” Privatumo politikoje.