VU archyvistikos studentams – „DocLogix“ kursas

Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto archyvistikos studijų programos trečiojo kurso studentams šį vasarį buvo pradėtas dėstyti „DocLogix“ sistemos kursas, kurio metu studentai susipažins su sistemos galimybėmis ir dokumentų valdymo specifika.

„Šis kursas yra geras pavyzdys, kaip universitetas reaguoja į rinkos poreikius. Gavę tiek teorinių dokumentų valdymo žinių, tiek praktinių darbo su rinkos standartu tapusiu produktu įgūdžių studentai galės geriau konkuruoti darbo rinkoje, o keli šimtai valstybinio, energetikos, bankinio sektoriaus įmonių, kurios naudoja „DocLogix“, lengviau ras kvalifikuotų specialistų“, – sakė „DocLogix“  direktorius Jaroslav Gil.

Į produkto subtilybes teorinėse paskaitose ir praktiniuose užsiėmimuose atlikdami laboratorinius darbus studentai viso semestro metu gilinsis 12 akademinių valandų. Studentus su „DocLogix“ sistema supažindins įmonės darbuotoja lektorė Kristina Petrylė.

Baigę kursą ir egzamine pasitikrinę savo žinias studentai taps pažengusiais „DocLogix“ vartotojais su plačiomis žiniomis apie patį dokumentų valdymą.

Komentarai
Susisiekite su mumis

Norėtumėte sužinoti kaip „DocLogix“ gali padėti Jūsų organizacijai? Susisiekite su mumis, užpildydami žemiau esančią formą.

Siekdami, kad naršymas mūsų interneto puslapiuose būtų kuo patogesnis, naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Supratau” Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite „DocLogix” Privatumo politikoje.