Ženkite naujų galimybių link ir atraskite DocLogix mokymosi platformą!

Ruduo tradiciškai suvokiamas kaip mokslo ir naujų žinių kaupimo metas. Kad šis laikotarpis būtų įprasmintas, siūlome Jums žengti naujų galimybių link, atrandant DocLogix mokymosi platformą, į kurią registruotis galite jau dabar!  Registracija čia

 

Kaip kilo ši idėja? 

Mes kuriame sprendimus, padedančius klientams skaitmeninės transformacijos kelyje, pasitelkiant kompetenciją ir žinias. Todėl, dėl plataus DocLogix klientų pasiskirstymo privačiose ir valstybinėse įstaigose, mūsų komanda nusprendė susisteminti vartotojo vadovus ir, siekiant efektyvumo, pateikti juos aiškiai bei paprastai video mokymuose, kuriuos galėsite pasiekti Jums patogiu metu online mokymosi platformoje. 

 

Iš kokių programų galima rinktis? 

  • DocLogix pradžiamokslis – dedikuota naujam sistemos vartotojui, kuriam aktualu susipažinti su Sistema ir jos teikiamomis galimybėmis.  
  • DocLogix pažengusiems – skirta gerai su Sistema susipažinusiam vartotojui, kuris nori išmokti plačiau panaudoti siūlomų paslaugų spektrą.
     
  • Bendriniai mokymai – prisijungti gali bet kurio lygio specialistas, nebūtinai naudojantis DocLogix Sistemą. Tiems, kurie smalsiai žiūri į skaitmenizaciją,  tiki pasauliu be popieriaus, naudoja ar nori pradėti naudoti el. parašą bei siekia tobulėti savo profesiniame kelyje. 

 

Kodėl šis sprendimas gali Jums būti naudingas? 

Mokymosi platformoje aktualią informaciją, susijusią su darbo procesų gerinimu, ras ne tik DocLogix produkto naudotojai – ši platforma atvira visiems, kurie domisi el. dokumentais, el. parašais bei įvairiomis skaitmenizacijos galimybėmis.  

O jau esamiems mūsų vartotojams siūloma padidinti savo kompetencijas išsamiau gilinantis ne tik į DocLogix sistemos galimybes – prisijungusios organizacijos taip pat gali atrasti kitų aktualių mokymosi temų, padėsiančių imtis pokyčių gerinant vidinius įmonės procesus. Mokymosi platformos naudą pajus ir Jūsų nauji darbuotojai, kadangi supažindinti su procesais ir apmokyti galėsite pasitelkdami video kursus. 

Nepraleiskite progos ir prisijunkite išankstinės registracijos metu! Pasirinkite Jums aktualiausią programą ir praplėskite savo karjeros horizontus kartu su DocLogix! 

Registracija čia

Komentarai

 

Siekdami, kad naršymas mūsų interneto puslapiuose būtų kuo patogesnis, naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Supratau” Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite „DocLogix” Privatumo politikoje.