„DocLogix“ stiprina tarptautinį partnerių tinklą

Balandžio pradžioje Stambule (Turkijoje) įvyko penktoji tarptautinė „DocLogix“ partnerių konferencija. Renginyje dalyvavo „DocLogix“ partneriai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Azerbaidžiano ir Kazachstano.

Renginio metu visiems dalyviams buvo pristatyta nauja dokumentų valdymo sistemos „DocLogix“ versija, partnerystės programos naujovės bei produkto plėtros planai. Vėliau vyko atskiros sesijos vadovams bei techniniams specialistams. Vadovai buvo supažindinti su „DocLogix“ pardavimų bei marketingo strategijomis. Techninėse sesijose vyko žinių pasidalijimas kaip geriau diegti ir konfigūruoti sistemą.

Konferencijos dalyviai intensyviai dirbo kelias dienas, tačiau buvo laiko ir atsipalaidavimui bei neformaliam bendravimui. Vieną vakarą partnerių atstovai dalyvavo kruize po Bosforo sąsiaurį bei Turkiškos nakties programoje. Sekančią popietę visi apžiūrėjo gražiausias Stambulo vietas ir dalyvavo šventinėje vakarienėje, kurios metu partneriams buvo įteikti apdovanojimai už sėkmingus „DocLogix“ diegimo projektus.

„Konferencija ne tik pakėlė mūsų partnerių kompetenciją techninėje, projektų valdymo, pardavimų bei marketingo srityse, bet ir sustiprino partnerių motyvaciją. Manau, kad tai netrukus atsispindės ir veiklos rezultatuose.“, kalbėjo UAB „DocLogix“ direktorius Jaroslav Gil.

Lietuvoje dokumentų valdymo sistema „DocLogix“ platinama, diegiama ir aptarnaujama tiesiogiai. Kitose šalyse tai daroma per partnerių tinklą, kuris apima Latviją, Estiją, Turkmėnistaną, Azerbaidžaną ir Kazachstaną. Šiuo metu kompanija plečiasi ir aktyviai ieško partnerių bei plėtros galimybių kitose šalyse.

„DocLogix“ partnerystės programa suteikia galimybes praplėsti savo produktų portfelį pažangia ir nuolat atnaujinama dokumentų valdymo sistema bei gauti pajamų už sistemos diegimą, priežiūrą, mokymus ir licencijų atnaujinimą.

Komentarai
Susisiekite su mumis

Norėtumėte sužinoti kaip „DocLogix“ gali padėti Jūsų organizacijai? Susisiekite su mumis, užpildydami žemiau esančią formą.

Siekdami, kad naršymas mūsų interneto puslapiuose būtų kuo patogesnis, naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Supratau” Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite „DocLogix” Privatumo politikoje.