apie-imone

Esame dokumentų ir procesų valdymo sistemų lyderiai Baltijos šalyse, o mūsų sukaupta patirtis (19 metų rinkoje) leidžia pasiūlyti geriausius sprendimus šioje srityje.

„DocLogix“ istorija arba kaip viskas prasidėjo…

„DocLogix“ istorija prasidėjo 1997 m. įmonėje „Alna“. Du programuotojai entuziastai, dirbę su stambiais IT projektais, niekaip negalėjo suprasti vieno dalyko – kodėl įmonės investuoja milijonus į „pinigų valdymą“ t.y. apskaitos sistemas, verslo valdymo sistemas, bet visiškai nesirūpina savo intelektualiuoju turtu t.y. informacijos valdymu?

Aplink sklandė absurdiškos istorijos apie pametamus svarbius dokumentus, apie vėluojančias atlikti užduotis, apie pamirštas pratęsti sutartis ir pan. Lūžis įvyko kai vienas kliento darbuotojas, palikdamas įmonę, su savimi „išsinešė“ 5 metus kauptą informaciją apie klientus, visus kurtus dokumentus bei susitarimus.

Kliento patirti nuostoliai ir ilgai galvoje brandintos idėjos davė impulsą pradėti kurti įrankius ne tik finansų, bet ir informacijos valdymui. Komanda startavo turėdama vienintelį tikslą – pasiūlyti kompanijoms sprendimą, įgalinantį jas susikurti patogią, lanksčią ir efektyvią erdvę dokumentų, užduočių ir procesų valdymui. Taip 1998 metais pasirodė pirmoji „DocLogix“ versija, tuo metu dar be pavadinimo.

Dokumentų valdymo sistema pirmiausia prigijo pačioje „Alnoje“, o 2001 metais „DocLogix“ sistemą jau naudojo 15 Lietuvos įmonių. 2003 metais buvo įkurta UAB „DocLogix“. Praėjus vos 2 metams, produktu pradėjo domėtis stambiausi bankai. 2005 m. „DocLogix“ įsidiegė „Luminor” bankas (tuometinis DNB Nord), o 2006-ais metais – „Swedbank“ (tuometinis Hansabankas).

Šiandien „DocLogix“ yra pripažintas geriausiu informacijos ir dokumentų valdymo sprendimu Europoje.

„DocLogix“ yra vienintelė šalies bendrovė, kuri specializuojasi išimtinai dokumentų ir procesų valdymo sistemų kūrimo ir diegimo srityje. Mūsų produktą naudoja daugiau nei 350 verslo įmonių bei daug valstybinių institucijų įvairiose šalyse, iš viso apie 70 000 vartotojų. Sėkmingai plečiamės į Vakarų Europą bei Šiaurės Ameriką. Per partnerius savo produktą platiname 13-oje šalių. Mūsų komandą sudaro daugiau nei 40 profesionalų.

Ir tai ne tik verslas. Mūsų tikslas – augančioms kompanijoms pateikti įrankius, kurie suteikia konkurencinį pranašumą, leidžia dirbti efektyviau, suteikia daugiau kontrolės galimybių. Mes apjungiame IT technologijas ir inovatyvų požiūrį į verslo procesų valdymą. Didžiausią pasitenkinimą mums suteikia tai, kad „DocLogix“ pagalba klientai sprendžia verslo valdymo iššūkius, atranda naujas galimybes bei pasiekia apčiuopiamų rezultatų.

 

„DocLogix“ vizija ir misija

Vizija

Tapti lydere optimizuojant organizacijų veiklą ir pasitelkiant pažangias technologijas sumažinti popierinių dokumentų naudojimą organizacijose.

Misija

Suteikti organizacijoms efektyvias ir tvarias technologijas, kurios mažina popierinių dokumentų naudojimą, tuo pačiu nustatant aukštus veiklos standartus. Mes įsipareigojame keisti verslo ir organizacijų veikimo būdus, siekdami palengvinti jų kasdieninį darbą ir prisidėti prie tvaraus bei efektyvaus verslo vystymo.

 

Faktai apie „DocLogix“

80,000vartotojų
350klientų
20metų patirtis
13šalių

Mūsų apdovanojimai

DocLogix named 'National Winner' in prestigious20 Most Promising Enterprise Content ManagementDocument Manager Awards 2016
„DocLogix“ pateko įEuropean IT Excellence Awards 2015
„DocLogix“

DocLogix named ‘National Winner’ in prestigious European competition 2017/18

RSM remiamuose 2017–2018 m. „European Business Awards” apdovanojimuose „DocLogix“ pelnė nacionalinės laimėtojos vardą. Šie apdovanojimai – didžiausias Europos įmonių konkursas.

20 Most Promising Enterprise Content Management Solution Providers 2016

Tarptautinis žurnalas „CIOReview“ pripažino „DocLogix“ kaip vieną iš 20 moderniausių ir daugiausiai žadančių 2016 m. dokumentų ir procesų valdymo sistemų tiekėjų pasaulyje.

Document Manager Awards 2016

„DocLogix“ pateko į Didžiosios Britanijos „Document Manager“ (liet. Dokumentų valdytojų) apdovanojimų finalą. „Document Manager“ apdovanojimai yra laikomi prestižiniu pasiekimu Didžiosios Britanijos turinio ir dokumentų valdymo sektoriuje.

European IT Excellence Awards 2015

„DocLogix“ pripažintas geriausiu metų informacijos ir dokumentų valdymo sprendimu Europoje. Tai svarbiausias Europos mastu vykstantis konkursas, vertinantis praktiškai įgyvendintus IT projektus.

European Business Awards 2014-2015
„DocLogix“European IT Excellence Awards 2014
„DocLogix“Inovacijų prizas2013
„DocLogix“ nugalėjoEuropean IT Excellence Awards 2011
„DocLogix“

European Business Awards
2014-2015

„DocLogix“ pateko į prestižinių Europos verslo apdovanojimų finalą. Šių apdovanojimų tikslas – skatinti geriausių verslo praktikų ir inovacijų sklaidą Europos verslo bendruomenėje.

European IT Excellence Awards 2014

„DocLogix“ sprendimas pateko tarp finalistų informacijos ir dokumentų valdymo, IT sprendimų viešajam sektoriui ir IT sprendimų vyriausybinėms institucijoms kategorijose.

Inovacijų prizas
2013

„DocLogix“ nugalėjo nacionaliniame konkurse „Inovacijų prizas“. Pelnytas apdovanojimas „Inovatyvios įmonės“ kategorijoje.

European IT Excellence Awards 2011

„DocLogix“ sprendimas tapo nugalėtoju informacijos valdymo (ISV) kategorijoje. Tai svarbiausias Europos mastu vykstantis konkursas, vertinantis praktiškai įgyvendintus IT projektus.

European IT Excellence Awards 2010
„DocLogix“Žinių ekonomikos įmonė2006
Kompanija apdovanotaGolden BIT
2006
„DocLogix“ pripažinta geriausia

European IT Excellence Awards 2010

„DocLogix“ sprendimas pateko tarp finalistų informacijos valdymo (ISV) kategorijoje. Tai svarbiausias Europos mastu vykstantis konkursas, vertinantis praktiškai įgyvendintus IT projektus.

Žinių ekonomikos įmonė
2006

Kompanija apdovanota už „DocLogix“ sistemos sukūrimą ir plėtrą. Apdovanojimus rengia „Žinių ekonomikos forumas“.

Golden BIT
2006

„DocLogix“ pripažinta geriausia informacijos valdymo programine įranga Lenkijos rinkoje.

Kokybės valdymas

„DocLogix” didelį dėmesį skiria teikiamų paslaugų kokybei, todėl įdiegėme ir vadovaujamės tarptautiniu kokybės vadybos ISO 9001:2015 standartu.

Partnerystė su Microsoft

Esame kompanijos „Microsoft“ partneriai nuo 2005

Esame kompanijos „Microsoft“ partneriai
nuo 2005 metų

Pradžioje įmonė turėjo „Microsoft“ nepriklausomo programinės įrangos tiekėjo (ISV) statusą. Vėliau „DocLogix“ pirmoji Lietuvoje prisijungė prie „Microsoft ISV Royalty“ licencijavimo programos. Šiuo metu turime „Microsoft“ partnerio statusą bei „Gold Application Development“ kompetenciją.

Mūsų partneriai visame pasaulyje
Siekdami, kad naršymas mūsų interneto puslapiuose būtų kuo patogesnis, naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Supratau” Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite „DocLogix” Privatumo politikoje.