80 % mažiau popierizmo, susijusio
su žmogiškųjų išteklių valdymu

Personalo dokumentų valdymo sprendimas
neabejotinai padidina
veiklos efektyvumą

 

Personalo dokumentų valdymo sprendimas

Personalo dokumentai ir su personalu susijusi informacija pasižymi ypatingu jautrumu, o jos valdymas kelia daug rūpesčių atsakingiems darbuotojams. Neretai organizacijos patiria didelių nuostolių, kai nelaimingo atsitikimo ar kitos kritinės situacijos metu paaiškėja, kad darbuotojas nebuvo susipažinęs su naujausiomis darbo tvarkos taisyklėmis. Siekiant apsidrausti nuo tokių situacijų ir tvarkingai valdyti personalo dokumentus, siūlome naudotis „DocLogix“ sprendimu.

Sprendimas, leisiantis paprastai ir greitai valdyti atostogų, komandiruočių ir kitus personalo dokumentacijos procesus, susisteminti visą darbuotojo informaciją: nuo įdarbinimo iki kasdienės veiklos dokumentų.

 

Išbandyti sistemą Paskaičiuoti kainą

Sprendimas padės

 • Valdyti personalo dokumentus atskirai nuo kitų įmonės dokumentų;
 • Griežtai kontroliuoti prieigą prie personalo dokumentų;
 • Rūšiuoti personalo dokumentus (pagal darbuotoją, pagal dokumento tipą ir pan.);
 • Gauti priminimus apie terminuotų sutarčių pabaigą;
 • Lengvai supažindinti darbuotojus su naujomis tvarkomis. Tiesiog paleiskite sistemoje supažindinimo su dokumentu procesą;
 • Sistemoje matyti kas, kada ir su kokia tvarka yra susipažinęs;
 • Gauti sistemos priminimus jei darbuotojai vėluoja susipažinti su jiems skirtais dokumentais;
 • Naudotis sistemos priminimais, kontroliuojant tvarkų galiojimo terminus.

Automatizuotas ir efektyvus personalo dokumentų ir procesų valdymas

100% konfigūravimas – procesų šablonai kuriami be programavimo.

 

Įdarbinimo ir atleidimo iš darbo procesųDarbuotojų prašymų pateikimas, tvirtinimas irAtostogų planavimas 
Vizualus atostogų planavimo

Įdarbinimo ir atleidimo iš darbo procesų valdymas

Rutininių procedūrų perkėlimas į el. erdvę (DS parengimas, darbo vietos paruošimas, prieigos prie tinklo sukūrimas, darbo priemonių išdavimas ir kt.). Daugiau nebeteks raudonuoti prieš naująjį darbuotoją, nespėjus paruošti darbo vietos.

Darbuotojų prašymų pateikimas, tvirtinimas ir valdymas

 nebuvimo darbe (atostogos, komandiruotės) ir kitų personalo dokumetų valdymas (pateikimas, tvirtinimas, komentavimas, apdorojimas)

Atostogų planavimas

Vizualus atostogų planavimo grafikas kalendoriuje (pagal skyrius, departamentus ar ar kt. pjūvius. Užtikrins savalaikį pavadavimų planavimą.

Elektroninė darbuotojo byla
Visa informacijaDarbo sutarčių, jų terminų ir pakeitimųPareigybių aprašymai ir kompetencijų

Elektroninė darbuotojo byla

Visa informacija apie darbuotoją, visi su juo susiję dokumentai ir jų istorija vienoje vietoje. Dokumentų archyvavimo ir naikinimo pagal visus teisės aktus realizacija.

Darbo sutarčių, jų terminų ir pakeitimų valdymas

Galimybė sutartis ir jų pakeitimus pasirašyti kvalifikuotu el. parašu. Automatiniai priminimai apie sutarčių pratęsimus ir pabaigas.

Pareigybių aprašymai ir kompetencijų matrica

Visada pasiekiama naujausios dokumentų versijos. Skaidriai ir aiškiai matomos darbuotojų atsakomybės.

Darbuotojų atrankos vykdymas 
DarbuotojųDarbuotojų supažindimo su tvarkomis/įmonėsLeidimų ir prieigos teisių suteikimo

Darbuotojų atrankos vykdymas 

Darbuotojų poreikio ir reikalingų kompetencijų identifikavimas, kandidatų CV biblioteka, atranka, interviu planavimas ir vykdymas, samdos procesas.

Darbuotojų supažindimo su tvarkomis/įmonės taisyklėmis procesų valdymas

Pamirškite laikus, kuomet surinkti „susipažinimo“ parašus ant vidinės tvarkos užtrukdavo dienas ar net savaites. Su „DocLogix” užduotis išsiųsite akimirksniu ir realiu laiku matysite vykdymo informaciją. Priėmus naujus darbuotojus – sistema pati automatiškai generuoja susipažinimo užduotis.

Leidimų ir prieigos teisių suteikimo valdymas

Formalizuokite leidimus naudotis įvairiais resursais (pvz.: įmonės banko kortelė, automobilis ir kt.), limitais (pvz.: kuro limitas, išlaidų telefonui limitas)  ar turėti specialias prieigas (pvz.: naudotis įvairiomis informacinėmis sistemomis).

Darbo laiko apskaitos valdymas
ProjektinėsDarbuotojo ir vadovo savitarna 
PateikiamiIntegracijos su DU skaičiavimo IS
Ženkliai

Darbo laiko apskaitos valdymas

Projektinės organizacijos, teisines paslaugas teikiančios įmonės neįsivaizduojamos be darbo laiko fiksavimo prie pasirinktų veiklų. Su „DocLogix” tai itin paprasta.

Darbuotojo ir vadovo savitarna

Pateikiami darbuotojų informaciniai darbastaliai (Dashboards) – matykite/pateikite visą su darbuotoju susijusią informaciją nedelsiant.

Integracijos su DU skaičiavimo IS

Ženkliai taupomas personalo darbuotojų laikas, automatiškai perduodant atostogų, komandiruočių ir kt. neatvykimų įsakymų duomenis į DU skaičiavimo sistemas. „DocLogix” sistemoje atvaizduojamas atostogų likutis.

Organizacinė struktūra 
Organizacijos struktūrosMetiniai veiklos vertinimai 
Galimybė atliktiVieninga sertifikatų saugykla 
Akimirksniu

Organizacinė struktūra

Organizacijos struktūros aprašymas „medžio“ struktūroje, darbuotojų priskyrimas struktūriniams padaliniams, galimybė nustatyti prieigos teises pagal struktūrinius padalinius, paprastas darbuotojų perkėlimas iš vieno struktūrinio padalinio į kitą.

Metiniai veiklos vertinimai

Galimybė atlikti metinius veiklos vertinimus, anketų pildymas, ataskaitų generavimas, veiklos vertinimų ataskaitų saugojimas.

Vieninga sertifikatų saugykla

Akimirksniu atfiltruosite darbuotojų sąrašą pagal jų turimus sertifikatus ir kitas kompetencijas. Automatiniai priminimai apie artėjančią sertifikatų galiojimo pabaigą.

Mokymai 
Visiems prieinama informacija apiePriskirtų materialinių vertybiųGalimybė organizuoti darbuotojų apklausas ir

Mokymai

Visiems prieinama informacija apie mokymus, registracija į dominančius mokymus, informacija apie užsiregistravusius dalyvius, dalyvių tvirtinimas, galimybė dalyviams vertinti mokymus.

Priskirtų materialinių vertybių valdymas

Kiekvieno darbuotojo kortelėje matomos jam priskirtos materialinės vertybės, darbo priemonės (telefonas, kuro kortelės ir kt.) ir limitai (degalų, pokalbių ir kt.). Daugiau jokių užklausų personalo skyriui dėl konkretaus darbuotojo disponuojamų resursų – viską vadovai pasiekia akimirksniu.

Galimybė organizuoti darbuotojų apklausas ir testavimą

Apklausų darbuotojams valdymas, specializuotų testų atlikimas po susipažinimo su darbo saugos ir kt. pobūdžio dokumentais.

Rezultatai, kurių galite tikėtis dirbant su DocLogix Personalo dokumentų valdymo sprendimu

 • Padeda sutaupyti iki 50 % personalo darbuotojų laiko
 • 70 % greitesnis darbuotojų prašymų apdorojimas
 • 100 % skaidrumas ir atsekamumas
 • 80 % mažiau popierizmo, susijusio
  su žmogiškųjų išteklių valdymu
 • 40 % mažiau išlaidų popieriui

 

Klientų atsiliepimai

„DocLogix Personalo valdymo sprendimas padėjo iš esmės pertvarkyti mūsų atostogų prašymų tvirtinimo procesą. Tai, kas trukdavo 6 valandas, buvo sutrumpinta iki pusvalandžio per savaitę”.
Richard Roebuck, „AccessPoint“ vykdantysis direktorius

 

Žiūrėti video

Klientų atsiliepimai

„DocLogix – tai aukšti informacijos valdymo kokybės standartai, leidžiantys tvirtai plėtoti inovatyvios veiklos kryptį mūsų organizacijoje.”

Jurgita Juškevičienė, Kokybės ir procesų tobulinimo departamento vadovė, Luminor bankas

 

Žiūrėti video

Klientų atsiliepimai

„Įdiegus DocLogix visi dokumentai yra vienoje vietoje, padidėjo procesų skaidrumas. Dabar net keista prisiminti kaip dirbome neturėdami sistemos.”

Nerijus Baranauskas, Bendrųjų reikalų skyriaus vedėjas,
LR Kultūros ministerija

 

Žiūrėti video

Domina personalo dokumentų valdymas debesyje (Cloud)?

  Ieškote įrankio, kuris didina organizacijos lankstumą, mobilumą ir efektyvumą? Debesų technologijų pagrindu sukurtame Personalo dokumentų tvirtinimo portale jūs galėsite lengvai užpildyti, peržiūrėti ir tvirtinti visus darbuotojų nebuvimo darbe prašymus iš bet kurio mobiliojo įrenginio, bet kurios pasaulio vietos ir bet kuriuo paros metu. Tai konkreti nauda visiems jūsų įmonės specialistams: vadovams, personalo valdymo skyriui ir įmonės darbuotojams.

Siekdami, kad naršymas mūsų interneto puslapiuose būtų kuo patogesnis, naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Supratau” Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite „DocLogix” Privatumo politikoje.