„DocLogix“ atitikčių valdymo sprendimas

„DocLogix“ atitikčių valdymo sprendimas – tai jums siūlomas rezultatas, gautas sutelkus žinias, dokumentus ir technologijas. Viena bendra saugi sistema apima dokumentus, automatizuotas taisykles, pranešimus, patobulinimų įvertinimo funkciją ir konsultavimo paslaugas.

Per pastaruosius keletą metų įvyko ryškių pokyčių siekiant užtikrinti atitiktį sveikatos ir saugos valdymo bei įgyvendinimo srityje, patenkinant griežtus ir daugeliu atvejų sudėtingus reikalavimus.

Organizacijoms, kurios netinkamai vykdo reikalavimus orientuojantis į siūlomas Sveikatos ir saugos gaires, bus taikomi griežtesni priverstinio vykdymo veiksmai.

„DocLogix“ supranta atitikties užtikrinimo svarbą, todėl sukūrė „DocLogix“ atitikčių valdymo sprendimą – išsamią programą, papildančią esamą verslo modulių platformą.

Sprendimo nauda

Šis pasitvirtinęs sprendimas, užtikrinantis vartotojui paprastą ir veiksmingą skaitmeninę sąsają, išsprendžia sudėtingų ir painių sveikatos ir saugos reikalavimų problemą. „drag and drop“ funkcija leidžia pasirinkti iš anksto suformuotus elektroninius dokumentus, kuriuos jau patikrino ir patvirtino vyresnieji sveikatos ir saugos specialistai.

Be to, sprendimas, kuriame yra įdiegta apibrėžta patobulinimų planavimo funkcija, kontroliuoja grįžtamąją informaciją visose jūsų verslo ar organizacijos veiklos srityse, užtikrindamas geresnę jūsų atitiktį ir tinkamus jos įrodymus.

Remdamasi Tarptautinės standartizacijos organizacijos (ISO) reikalavimais, „DocLogix“ atitikčių valdymo sprendimą sukūrė grupė patyrusių sveikatos ir saugos specialistų, kurie supranta, kad tai nėra netradicinis programinės įrangos produktas. Todėl mūsų specialistų grupė glaudžiai bendradarbiauja su jumis visame įgyvendinimo procese ne tik tam, kad padėtų jums jau šiandien tobulinant procesus, bet ir tam, kad ateityje pateiktų visa apimančią elektroninės atitikties valdymo sistemą, apsaugosiančią jūsų verslą, darbuotojus, klientus, svečius ir lankytojus.

„DocLogix“ atitikčių valdymo sprendimas yra įdiegtas „DocLogix“ platformoje. Todėl jį galima lengvai papildyti dar kitais verslo moduliais, pvz.: personalo dokumentųsutarčių valdymo bei daugeliu kitų stiprių sprendimų, ir jūsų organizacijai pasiūlyti visapusį dokumentų ir procesų valdymo sprendimą.

Rezultatai, kurių galite tikėtis iš „DocLogix“ atitikčių valdymo sprendimo:

a) Priežiūros paslaugų kokybės komisijos audito rezultatas – „puikiai veikiantis sveikatos priežiūros srityje“,
b) šimtaprocentinė atitiktis,
c) pagalba užtikrinant atitiktį šiems standartams:

  • ISO 9001 – kokybės valdymas,
  • ISO 14001 – aplinkos apsauga,
  • OHSAS 18001 – darbuotojų sauga ir sveikata,
  • ISO 22301 – verslo tęstinumas.

Funkcionalumas

  • Pateikiami patvirtinti iš anksto suformuoti dokumentai.
  • Ypač galinga paieška tūkstančiuose dokumentų.
  • Aktyviais pranešimais jūs iš anksto informuojami apie artėjantį kuriam nors dokumentui nustatytą terminą.
  • Visi dokumentų pakeitimai sistemoje atsekami pagal veiksmų žurnalą.
  • Įrodytas saugumas.
  • Esant pageidavimui, teikiamos konsultavimo paslaugos.

health-and-safety-compliance-solution2

 

Siekdami, kad naršymas mūsų interneto puslapiuose būtų kuo patogesnis, naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Supratau” Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite „DocLogix” Privatumo politikoje.