Gamybinis sektorius

Gamybinio sektoriaus įmonėms skirta „DocLogix“ yra puiki informacijos ir verslo procesų valdymo platforma. Ji specialiai sukurta siekiant padėti gamybos įmonėms susidoroti su informacijos chaosu, tapti skaidriomis, atsekamomis bei padidinti darbo našumą. „DocLogix“ sprendimai automatizuoja ir tvarko gamybos administravimo bei produkcijos informacijos srautus, užduotis ir priminimus.

„DocLogix“ ne tik integruojama į jūsų verslo valdymo sistemą (VVS), bet ir ją papildo. Be didelio paruoštų naudoti taikomųjų programų, pritaikytų verslui, sąrašo, „DocLogix“ taip pat išsiskiria lankstumu. Platformą galima pritaikyti įmonės poreikiams neatliekant papildomų programavimo darbų.


Kodėl verta rinktis „DocLogix“?

„DocLogix“ yra DIDELIS, prieinamas dokumentų ir verslo procesų valdymo SPRENDIMAS mažoms ir vidutinio dydžio gamybos įmonėms. Ši infrastruktūra puikiai tvarko ir jungia žmones, skyrius ir padalinius į suderintą, produktyvų, veiksmingą, reglamentų paisantį verslo vienetą.

„DocLogix“ komanda supranta, kad gamybos įmonių kuriama vertė yra ne tik parduoti gaminiai, bet ir visi susiję gamybos procesai. Geriausiai juos apibūdina žodžiai KOKYBĖ, PATIKIMUMAS IR SAUGA. Žinoma, galima surinkti visus parengiamuosius dokumentus rankiniu būdu kiekvienu gamybos proceso etapu. Bet ar tai efektyvu? Ne. Tad kam vargti, jei galima pasirinkti pažangų dokumentų ir procesų valdymo sprendimą?


„DocLogix“ gamybos įmonėms skirta platforma mažoms ir vidutinio dydžio įmonėms visame pasaulyje padėjo pasiekti:

Manufacturing nauda LT


„DocLogix“ apima šiuos gamybos įmonių procesus:

Manufacturing_molekule_LT

Verslo administravimas:

Užsakymų valdymas:

Laiko ir išlaidų
fiksavimas ir ataskaitos:

Įrangos valdymas:

Rizikos ir incidentų valdymas:

Kokybės valdymas:

Laboratorijos valdymas:


Keletas mūsų klientų gamybiniame sektoriuje

 

Wrębowa Sp. z o.o.Volfas EngelmanEfes alus

Wrębowa Sp. z o.o.

Volfas Engelman

Efes alus

Triple D BendingKlaipėdos nafta, ABPakavimo įmonė

Triple D Bending

Klaipėdos nafta, AB

Pakavimo įmonė

 

 

Siekdami, kad naršymas mūsų interneto puslapiuose būtų kuo patogesnis, naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Supratau” Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite „DocLogix” Privatumo politikoje.